Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Mi jobb? Ha kimutatju...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi jobb? Ha kimutatjuk, mennyire odavagyunk értetek, vagy néha azért legyünk visszafogottak? Melyik izgalmasabb nektek?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatra gondolok. Ugyanis a barátom azt mondta, szüksége van arra, hogy kimutassam, mennyire imádom, ugyanakkor néha túlzott önbizalmat érzek rajta, tehát nagyon nyeregbe érzi magát. Hogy kell megtalálni az egyensúlyt?
2014. ápr. 13. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a jó, ha egy kapcsolatban nem kell visszafogni magunkat.
2014. ápr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mutasd ki hogy szereted, az hogy néha túlzott önbizalma van az szerintem nem rossz. Egy párkapcsolatban nem kellenek a gátak ilyen szempontból, mutasd ki.
2014. ápr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerkedési szakaszban én ezt veszem érdeklődésnek egy lánytól:

-magától is keres, érdeklődik, elhív ide-oda, s nem csak azt várja, hogy én keressem. Mer kacérkodni, pikánsabb poénokat is benyögni, és mer játékos lenni.


Kapcsolatban:

Nagyon is igénylem, hogy kimutassa, éreztesse nap mint nap, hogy mennyire fontos vagyok neki. Én tudom kezelni a rajongást, busásan meghálálom azt. Sosem élek vissza azzal, ha valaki kimutatja a rajongását irántam. Bölcs ember nem kap vastag nyerget ettől. Szerintem rég rossz, ha mérlegelni kell ezt egy kapcsolatban. Úgy a jó, ha mindkét fél természetes érzésvilágával rajong a másikért és igyekszik minden nap kimutatni azt.

2014. ápr. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Linó03 ***** válasza:
Szerintem a férfiak szeretik, ha a nő egy kicsit elérhetetlen. Akkor is, ha ez csak abban nyilvánul meg, hogy nem hajtogatod állandóan, hogy "szeretlek". Ha kell neki, akkor azért néha súgd a fülébe, de ha alapból nem vagy ilyen kimondós típus, akkor ne erőltesd. Ha már csak egy hajszálon múlik, hogy kimondd, és szereti, akkor persze azért kényeztetheted, de szerintem legjobb ezen nem agyalni.
2014. ápr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Dehogy szeretik az elérhetetlent

Inkább az frusztrál

2014. ápr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lényeg az őszinteség. Ha úgy érzed, mutasd ki a rajongó szeretetedet, ez mindenkinek tetszik. DE! Visszafelé is működnie kell a dolognak, te is hasonló érzelmeket várhatsz el. A bajok ott kezdődnek, amikor csak az egyik ad.
2014. ápr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Arany középút! Mutasd ki neki a szereteted, és hogy mennyire fontos neked, de azért ne is akaszkodj rá, hadd legyen szabadsága. Ezt sokan elrontják, és ilyenkor ugrik sok barátság akikkel nem foglalkozunk.


Végülis az nem baj ha magabiztos a kapcsolatban, csak mutassa ki ő is a szeretetét, hisz úgy jó, ha kölcsönös.

2014. ápr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!