Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17-19 éves fiúk! Ti meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-19 éves fiúk! Ti meddig bírnátok, ha a barátnőtöket csak hétvégén láthatnátok?

Figyelt kérdés

Péntek estétől egészen vasárnap reggelig. Hétköznap: telefon, chat, stb. Persze nyáron megváltozna a séma (mindennap találkozhatnátok) de szeptembertől megint ugyanez.


Kibírnátok? Ha igen, meddig? Vagy szakítanátok?


2014. ápr. 13. 11:59
 1/6 anonim válasza:
de jó is lenne..mi ennél sokkal kevesebbszer találkozunk. ha szeret, kibírja
2014. ápr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem okozna gondot, vannak akik csak havonta találkoznak és ők is kibírják.
2014. ápr. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ha eleve távkapcsolattal indul az egész, és még nagyon az elején van a kapcsolat? Kibírható? Netes ismerkedésből alakult ki.
2014. ápr. 13. 12:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez helyzetfüggő, lehet most azt mondanám, hogy bírom. Aztán lehet mégse.
2014. ápr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kibírható persze, nekem egy barátnőm havonta látta a párját még is 6 éve együtt vannak.
2014. ápr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 3 évig heti 1-2-szer találkoztam a barátommal. Nem mindig hétvégén, általában úgy, hogy két hétköznap estétől-reggelig. Ez nem volt túl ideális, hiszen este fáradtak voltunk munka/suli után, reggel meg 7-kor kelni kellett, és indulni a dolgunkra.


19-22 éves korunk között csináltuk ezt, de kibírtuk (mi nyáron is viszonylag keveset találkoztunk), majd eltelt ez az időszak és most már együtt élünk. :)


23/L

2014. ápr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!