Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történt a férfiakkal, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a férfiakkal, és hova tűntek a megbízható, felelősségteljes urak mostanság, akik nélkül nem család egy család?

Figyelt kérdés
Egyre többet olvasom itt hogy, a érjem ebbe nem száll bele, elhagyta a terhes feleségét, iszik, drogozik, lekezel, nem szeret, megcsal, tesz rám. Nem foglalkozik velem, csak a hobbijának él stb.Mi történik velük és miért nincs semmi büntetésük??

2014. ápr. 13. 12:36
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
különben meg a piával mi bajod ?? kényes beképzelt "kutyának nem kellesz" asszony :D inni kell péntek meg muszáj.
2014. ápr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
100%

az a helyzet, hogy van egy autószerelő haverom, 22 éves, aki még férfiszemmel nézve is jól néz ki, munkában olyan igazi munkásember forma, belevalóan becsületesen végzi a munkáját, mindenkivel jó arc, munkán kívül ápolt, igényes, majdnem úgy néz ki, mint egy üzletember, ezen kívül nagyon jó a szövegelője, vicces, bohóckodós, de komolyan is lehet vele beszélni.. van rálátásra a világra, mindenhez hozzá tud szólni, vannak hobbijai, nem roppan össze nyomás alatt, és egy ebéd megfőzése, a cuccai kimosása vagy az otthoni takarítás sem okoz neki gondot, tippeljétek meg, hogy miért nem kell egy nőnek se.. na?


azért nem kell senkinek sem, mert Ő CSAK EGY AUTÓSZERELŐ.. (mesélte nekem, hogy a legutolsó két nő is ezzel a szöveggel koptatta le, amikor össze akart ezekkel a lányokkal jönni..)

2014. ápr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 A kérdező kommentje:
farkas falka...:D ha vért éreznek jönnek rá..Istenem ez a sok egóó dúl a levegőbe...én sajnálom azt akiért ezért dobtak ..tényleg és nem értek vele egyet..mitöbb nagyon is elítélem ..nem mondtam egy szóval sem hogy nem értek egyet az itt elhangzottakkal..és a boldog vagyokra meg csak annyit hogy tényleg az vagyok,ha nem reagálok a nem fogsz így párt találnira az a baj..most meg az ha őszinte vagyok?Kit csapnék be vele?Csakis magamat...nem akarok senkinek sem bizonygatni,s nem vagyok egy alfa hím gyűlölő sem..nem értem a mai nőket sem ,de a férfiakat sem...egyszerűen feltettem ezt a kérdést mert az nem igaz hogy itt megint minden mellébeszélés de egyem vállalná hogy igazad van kérdező szemét ládák vagyunk...szánalmas,beképzelt,egótol duzzadó üres szívek és fejek...hányingerem lett..
2014. ápr. 13. 13:49
 24/67 A kérdező kommentje:
semmi bajom az autószerelőkkel nagyon is vonzó szakma és férfias és igen jól keresőképes ellenkezőleg..a többi nő nevében nem tudok beszélni...sajnálom a haverodat!!
2014. ápr. 13. 13:51
 25/67 A kérdező kommentje:
aki meg piázik ..oda is való egészségére...de abból egy normális ember nem lesz nemhogy társ...önmagát lepusztító droid...
2014. ápr. 13. 13:52
 26/67 anonim ***** válasza:

"igazad van kérdező szemét ládák vagyunk...szánalmas,beképzelt,egótol duzzadó üres szívek és fejek...hányingerem lett.."


De miért vállaljam fel, ami nem jellemez engem? Aki nem vagyok? Ezzel az erővel akkor jó fejságből magamra vállalhatnám egy rabló lopásait is és én szívnám meg helyette, mikor el sem követtem.

Nem idióta férfiakkal kellene ismerkedned kedves kérdező, és akkor nőbe néznének, nem csitribe. Az ilyen elhamarkodott üres szívek, fejek kijelentéseddel meg be is bizonyítottad, hogy nem lennél méltó sem az én, sem más "üres szívére és fejére". :)

2014. ápr. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
100%

A saját tapasztalataim és ismeretségi köröm alapján biztosan állíthatom, hogy vannak még bőven becsületes, megbízható férfiak/srácok, csak éppen nem kellenek senkinek. Nem viccelek, 1-2 kivételtől eltekintve az összes ilyen ismerősöm egyedülálló már hosszú évek óta, mert ahogy előttem is írták, a csajok inkább választanak egy rosszfiút, mivelhogy ők nem unalmasak.

Nem akarom ezt ráhúzni minden nőre, mert tudom, hogy van még kivétel szerencsére, de én is csak azt tudom írni, amit látok, hallok, tapasztalok.


Ez a sértődött hangnem meg nem értem miért kell ide, ilyenkor gondolom mindenki fejében megfordul, hogy más is állhat a sikertelenség hátterében.

2014. ápr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 A kérdező kommentje:

26 os te nagyon félreértetted..senki nem kér olyanra ami nem vagy hogy vállald fel..akinek nem inge az miért hordja? De aki sáros és érzi hogy nem tiszta az igen is vegye fel...és mossa ki!!

Itt mindenki azt hiszi önmagam sértettségét vetítem ki..(amit egy szóval nem írtam)..de itt a válaszok is saját sértettségből vannak...általánosan érdeklődöm...és mint írtam nem tudok más nők nevében beszélni de tapasztalataim nekem is vannak a fordítottan...lehet hogy egy párhuzamos dimenzióban élünk mert én meg értelmes ,szerény,egyszerű és mgbízható társat keresnék de csak egótol és büszkeségtől és sértettségtől duzzadó "férfiakkal" alálkozom

2014. ápr. 13. 14:05
 29/67 A kérdező kommentje:
27 -es ha nem akarod ráhúzni minden nőre akkor miért húzod rá?
2014. ápr. 13. 14:07
 30/67 A kérdező kommentje:
26 os külön köszönöm hogy lecsitriztél ismeretlenül is kössz;)
2014. ápr. 13. 14:10
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!