Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történt a férfiakkal, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a férfiakkal, és hova tűntek a megbízható, felelősségteljes urak mostanság, akik nélkül nem család egy család?

Figyelt kérdés
Egyre többet olvasom itt hogy, a érjem ebbe nem száll bele, elhagyta a terhes feleségét, iszik, drogozik, lekezel, nem szeret, megcsal, tesz rám. Nem foglalkozik velem, csak a hobbijának él stb.Mi történik velük és miért nincs semmi büntetésük??

2014. ápr. 13. 12:36
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:

attól hogy valaki iszik alkalmanként az nem alkoholista.:D

te már a magánytól vagy droid

2014. ápr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ha elolvasod még egyszer figyelmesen amit írtam, és meg is akarod érteni, nem csak kötekedni, akkor láthatod.
2014. ápr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 A kérdező kommentje:

31

az droid..én meg írtam jól vagyok a "magányomban" :)) Kssz az aggódást!!

32

elolvastam,válaszoltam:) és ha te elolvastad volna az enyémet láthatnád hogy minden de nem kötözködés:)

2014. ápr. 13. 14:17
 34/67 anonim ***** válasza:
64%
Na jó, akkor miért gondolod, hogy ráhúztam volna mindenkire? Írtam, hogy van még azért kivétel. Ez viszont nem változtat a tényen, hogy mindenki visszautasítja őket. Ezt nem tudom szépíteni, és nem is akarom.
2014. ápr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 A kérdező kommentje:
a mindenki kétszer szerepel a mondatodban...ezért írtam hogy akkor ne húzz rá mindenkire és mert mentegetőzöl hogy persze ezt nem mindenkire érted...egyik szavaddal a másikra...
2014. ápr. 13. 15:23
 36/67 anonim ***** válasza:
De könyörgöm...az ismerőseim nem találkozhattak a Föld összes nőjével, nyilván a mindenki úgy értendő, hogy "mindenki, akihez eddig közük volt". A kérdésben meg az általánosításként vett "mindenki" szerepel, úgy általánosságban a női nemre nézve. Szövegkörnyezetből simán kivehető, nem gondoltam, hogy ez gondot okoz.
2014. ápr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
+ az előzményekből.
2014. ápr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 A kérdező kommentje:

""mindenki" szerepel, úgy általánosságban a női nemre nézve."

Pontosan erről van szó...az általánosságról..arról beszélünk...általánosságba beszéltél a nőkről...

2014. ápr. 13. 15:40
 39/67 anonim ***** válasza:
Erről a kérdésről beszéltem, az nem zavar? "Na jó, akkor miért gondolod, hogy ráhúztam volna mindenkire?" Ebben van az általánosítás, amit te próbálsz a számba adni még mindig.
2014. ápr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 A kérdező kommentje:

"a csajok inkább választanak egy rosszfiút, mivelhogy ők nem unalmasak. "


ezt írtad nem?? ..majd hozzá teszed hogy amúgy nem akarsz minden nőre ráhúzni mert vannak kivételek...én meg ere akkor miért húzod rá?? ..mert azzal hogy azt írtad a "csajok" azzal általánosítasz...most meg letagadod hogy te nem általánosítasz ..de akkor könyörgöm ne írd hogy a "csajok"

kápizs???

2014. ápr. 13. 16:01
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!