Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történt a férfiakkal, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a férfiakkal, és hova tűntek a megbízható, felelősségteljes urak mostanság, akik nélkül nem család egy család?

Figyelt kérdés
Egyre többet olvasom itt hogy, a érjem ebbe nem száll bele, elhagyta a terhes feleségét, iszik, drogozik, lekezel, nem szeret, megcsal, tesz rám. Nem foglalkozik velem, csak a hobbijának él stb.Mi történik velük és miért nincs semmi büntetésük??

2014. ápr. 13. 12:36
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:

Nekem ez ugyanúgy ellentmondásos, ha egyszer érted mit akarok írni, akkor azt is tudod, hogy nincs miért megvédeni az egodat. De mindegy, fejezzük be, mert már nincs semmi értelme az egésznek. Mondjuk eddig sem volt sok.


A csajozáshoz meg csak annyit, hogy semmiféle előjele nincs ennek a szónak, én még mindig tartom magam ehhez. A tisztelet nem ezen múlik.

2014. ápr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 A kérdező kommentje:

hogyne lenne okom megvédeni magam..olyannal szembe ami nem igaz..még hogyne tenném..már miért ne lenne miért...te nem véded meg magad olyan állítással szembe ami nem igaz rád?az a te gondod..a kérdés nem az volt hogy értettem e ..az volt hogy megvédem e...ha támadsz én védekezek emberi ösztön..ha nem támadsz nincs miért védekeznem..ami nem jelenti azt hogy nem is értettelek...


Bizonyára azért nincs párod,mert neked csajok csak..ha van akkor meg elnézést,nekem biztos nem lenne szimpatikus ha a szádból egy "csaj" lennék...egészségedre...

2014. ápr. 13. 18:23
 53/67 anonim ***** válasza:

Utolsó hozzászólásom következik ehhez a kérdéshez:


Most írtam le, hogy miért volt felesleges megvédeni magad, erre megint kérdőre vonsz, hogy miért ne tennéd. Saját magadat állítod falhoz. Beismerted, hogy értetted mit írtam: vannak kivételek ---> nem minden nő ugyanolyan ---> nem kell magadra venned. Innentől fogva nincs értelme védekezni.


Persze az egészen már nem is csodálkozom, miután ennyire hibás következtetéseket vonsz le. Merthogy az előbb írtam le azt is, hogy nem ezen múlik a tisztelet. Az, hogy nekem valaki csaj/lány, vagy nő, sokkal inkább életkortól és megjelenéstől függ. És azért vicces, hogy pont te papolsz itt tiszteletről, mikor ilyen személyeskedő feltételezésekbe mész bele a másik magánéletével kapcsolatban, amiknek aztán tényleg semmi alapja nincsen.


Írhatsz bármit ezután, én befejeztem ezt a vitát, mert világosan látszik, hogy kár érdemben reagálni a dolgokra, nem nagyon akarózik felfogni.

2014. ápr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 A kérdező kommentje:

ez az utolsó volt ez egyetlen érdemben jó hozzászólásod...gratulálok...eljutottunk idáig is vééégre...:) a sokadik levelezésen túl...:))

lehet hogy magától érthetődő volt,de engedtessék meg ,hogy ne vegyem annak minden szavadat...mert még nem vagyok sem gondolat olvasó sem egyéb természet feletti lény...arra már jó volt hogy visszább vettél az arcodból és rögtön kompenzálni próbáltad kitörésedet,legalább is felfogtad hogy,nem szabad általánosítani..vagy nem mindegy hogy kommunikálsz ..örülök hogyhasznos volt számodra ez a kis óra és ma is tanultál valamit..legalábbis remélem ...a nők tiszteletéről mindenképp..és mivel ennyire felháborított a magánéleted firtatása ha már ilyen ügyesen tudsz következtetéseket levonni hadd vonjak le én is abból le hogy nagyon is eltaláltam..különben meg miért akadnál fenn ezen ha nem érintene...csúnyán belenyúltam..de te sem panaszkodhatsz ha a nők neked csajok...és ha már következtetés hadd következtessek ki abból hogy egy kis palánta vagy a felnőttek világában aki most bontogatja szárnyait ..."a stílus maga az ember" Ezt tanuld meg!! Több lejött rólad ebből a csajozós szóból mint gondolod...:)

Ami meg a "vitáról" szól..számomra nem vita sokkal inkább megvitatás de nem vitatkozás mert az sem ugyanaz..csak hogy ebből is tanulj..és te jöttél be hozzám az én kérdésemre ...senki nem könyörgött hogy ide gyere..főleg hogy itt maradj..én mindenkinek válaszolok ha betér...ezért inkább ne rám légy mérges mással tölthetted volna a napodat te döntöttél így..magadra vess..


A nők tiszteletét igenis megvitatom de te még mindig ne m tudnál érdemben semmi meggyőző választ adni a "csajozásod" helyességéről..mert ezért próbáltam puhatolózni,hogy megértselek,de nem sikerült..helyette jól megsértődtél..úgy alaposan ...hát sajnálom én érteni akartam a felfogásodat de nem sikerült..számomra aki csajozik az minden komolyságot mellőz..ezért nem tudlak komolyan venni sem...ez van

2014. ápr. 13. 19:34
 55/67 anonim ***** válasza:
75%
A kérdezőnek inkább magába kéne néznie, nem másnak osztani az észt magas lóról. Az egészből ez jött le.
2014. ápr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 A kérdező kommentje:
Köszi az érdemleges hozzászólást utolsó..ígérem magamba nézek;) még jó hogy témába illik:p
2014. ápr. 13. 21:34
 57/67 anonim ***** válasza:
69%
Nagy tisztelője vagyok a női nemnek, de tőled, kedves kérdező, ki tudnék futni a világból. Kötekedsz, szőrszálhasogatsz, és ha igazad van ha nem, neked kell lennie az utolsó szónak. Hogy a kérdésedre (újfent)) válaszoljak, azt hiszem, igaz a mondás, hogy megtalálja zsák a foltját. A megbízható, felelősségteljes urak messze elkerülik a magadfajtát.
2014. ápr. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon helyes nem ismerkedni vagyok itt hanem hogy elmondjam nem tetszésemet ,és érzéseimet ha már ezt általában nem díjazzátok ti férfiak...Ez az én kérdésem senki nem kért arra hogy melledet verve idegyere és kiossz...hasogatok..mert itt is hasogatnak..igen felveszem a kesztyűt mit gondoltál? Majd meghunyászkodok azoknak akik kikérik maguknak a kérdést én is ki kérem hogy valaki beállítson valakinek aki nem vagyok..és tévedés nem kell hogy az utolsó szó az enyém legyen nagyon is örültem hogy végre tisztázódott az általkánosítgatás..ha erre gondolsz...nem neked akarok én megfelelni itt..szóval most sírnom kéne amiért én kinyitom a számat??A magad fajtáknak sosem tetszett ez,bocsánat hogy vannak gondolataim és érzéseim..hidd el én lennék a legboldogabb ha ezt a kérdést fel sem kellett volna tennem...és nagyon is szeretem ha valaki meglátja a lényeget és a helyes hozzáállást...nem szeretnék uralkodni épp ellenkezőleg:) és mi a kötekedés? Talán az hogy nem hagyom magam megalázni és letaposni...tisztázom hogy ne vegyenek egy kalap alá egy csoportba a rossz fiúk keresésével..ez lenne az a kötekedés??Ha te kiállsz magadért a munkahelyeden akkor te is kötekedsz??El kéne olvasni amiket írtam mielőtt meggondolatlan jelzőket aggatsz...a szőrszálhasogatást meg arra érted hogy a szavak jelentését tisztázom?Mert itt a baj..hogy nem tudják egyesek a szavak jelentését és azzal támadnak...én meg megvitatom hogy mi nem vagyok és a másik mit írt??Én mindig elfogadom hogyha másoknak igaza van ,de azt nem fogom ha nincs...Ez nyomja a bögyödet utolsó??Zavar hogy van egy nő aki kiáll magáért és még boldog is?És ha már így a magánéletembe vájkálsz ki mondta hogy egyáltalán keresek bárkit is??Látod ez a baj el sem olvastad az előzményeket mert ott világosan ellett mondva többször is hogy nagyon boldog vagyok így egyedül is..de azért ide jössz és osztod az észt...kedves Miqu akárki..köszönöm az aggódásod utoljára írom nagyon boldog vagyok egyedül!!:) Nem fogom magam a földhöz csapkodni a megmondod miatt ne aggódj;)
2014. ápr. 14. 12:57
 59/67 anonim ***** válasza:
Ennyi szófоsást, aztaku'... Milyen lehet ez az életben?!
2014. ápr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 A kérdező kommentje:
egy tüneményes és aranyos lány aki ismeri a szeretet és van igazságérzete;)
2014. ápr. 14. 13:10
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!