Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről, tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről, tényleg ilyen világot élünk?

Figyelt kérdés
[link]
2014. ápr. 14. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszabbat mert a pozitív emberi értékek és erkölcs is hanyatlófélben van.
2014. ápr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon is igaz mindegyik :(

De ez durván: "Senki sem akar az a fél lenni, aki jobban érdeklődik a másik iránt. "


Mert játszmáznak orrba-szájba. Nem ismerik azt, hogy adni jobb, mint kapni.

2014. ápr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos.
2014. ápr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos igen,nagyon szomorú de valóban ez megy a mai világban...
2014. ápr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, így van.


"Miközben randizunk, a másik ahelyett.... inkább posztol egy Facebook-státuszt."


Ahogy elő merné venni a telefonját, én már állnék is fel, és köszönés és fizetés nélkül hagynám faképnél azt a csajt!

2014. ápr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem ilyen vagyok, pl. oszintén beszélek az érzelmeimrol, nem félek tobbet adni. A barátomnak is megmondtam, hogy nagyon szeretem és bármi torténik, mellette vagyok és maradok. ( ugyanis bonyolult a helyzetunk és nehéz). Kinyilvánítani az érzelmeinket nem szégyen, és igenis adni jobb, mint kapni. Én boldog vagyok, ha bármilyen aprósággal meglephetem a kedvesemet, mert tudom, hogy bármilyen apróságnak orul. Tudja, hogy azért vannak ezek a kicsi dolgok, mert szeretem és a tudtára is adom. 34N
2014. ápr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!