Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bunkózok azokkal, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bunkózok azokkal, akik a tudtomra adják, hogy éreznek irántam valamit?

Figyelt kérdés

1 éve szingli vagyok, azóta elég sok udvarlóm volt, de nem jöttem össze senkivel, csak most. Azt vettem észre, hogy aki a tudtomra adja, hogy nagyon bejövök neki, vagy nagyon bókol, vagy esetleg szerelmet vall, azzal reflexszerűen kicsit bunkó leszek. Nem értem, hogy miért. Nem akarom, mégis... Lehet valami köze annak ehhez, h ez előző két kapcsolatomnak (amik elég hosszúak voltak) úgy lett vége, h nagyon megbántottam az akkori páromat, mert nagyon szerelmesek voltak belém, én pedig kiábrándultam belőlük és szakítottam. És talán nem szeretnék véletlenül sem megbántani senkit? Most összejöttem egy sráccal, máris halálosan szerelmes belém és ez megijeszt. Én is úgy érzem, h kezdek nagyon belezúgni, de bizonytalan is vagyok. És feltűnt, h mostanában elkezdtem vele kicsit bunkózni, mióta kimondja, h mennyire szerelmes belém.

20/L


2014. ápr. 14. 23:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
14/L helyett véletlenül 20/L-t írtál, kérlek javítsd ki.
2014. ápr. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mert bunkó vagy :) :D :P :3 ^^
2014. ápr. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
Azért mert félsz, h el kell kötelezned magad sráchoz.
2014. ápr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért van ez, de nekem is volt már ilyen. Egyszer egy fiú közeledett felém, de nem is olyan nyomulósan, csak mértékkel, de mivel nekem nem jött be a srác, ezért nem értékeltem, és többször is bunkó voltam vele...:( Utólag szégyenlem, hogy ilyen kegyetlen voltam, de ez van. Szóval nem vagy egyedül, bár én csak akkor vagyok bunkó, ha nekem nem jön be a srác. 15/L:D
2014. ápr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem épp a magadfajták miatt nincs önbizalmam.
2014. ápr. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem, egyszerűen tapintatlan vagy, és a partnereid meg valamiért képtelen a helyedre rakni. Amúgy mi az a rejtett képességed, hogy minden pasid halálosan szerelmes lesz beléd?
2014. ápr. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
mocsok egy alak vagy
2014. ápr. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

nem tartod vonzónak a bókolós, szeretéhes palikat, mert érzed hogy szerencsétlenségükben könyörögnek neked hogy szeresd őket...


evolúció... sajna nem így kell elcsábítani egy lányt, ez van. :P

2014. ápr. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen vagyok férfiként, bár alapból bunkózni szoktam, tehát nem jelent különbséget, ha valakinek tetszem. Nem is viselik sokáiga rigolyáimat..
2014. ápr. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A legtöbb nő ilyen, hogyha nem úgy viszonyul egy sráchoz hogy tetszik neki. Én, fiúként nem tudom megérteni az észjárásukat, de valószínűleg nem is fogom. Vannak olyan lányok, akik meg azt szeretik hogyha velük bunkóznak. Én ezt el is játszottam egy párszor, utána odavoltak értem. De én ezt nem tudom felfogni hogy miért... Pedig farok voltam velük, de ők annál inkább csak közeledtek hozzám. Erre csak egyet tudok mondani, nőből vannak...
2014. ápr. 15. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!