Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy egy érzelmileg roncs lány, jobban értékeli a rendes fiúkat?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 15. 08:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Igaz! Éllő példa vagyok rá..
2014. ápr. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

NEM!


Az érzelmileg roncs lányokat messze kerülni kell.

2014. ápr. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igaz.....ez a nő szemèlyiségétől függ elsősorban, nem kell ahhoz sérültnek főleg roncsnak lenni hogy értékeljen egy rendes pasit, ha alapjában véve egy rendes, normális és egészséges önbizalommal, önkritikával rendelkezik a nő, vagyis nincs elszállva magától akkor fogja tudni értékelni a szintén hasonló adottságokkal rendelkező pasit.....és ehhez nem kell érzelmileg roncsnak lenni egyáltalán ;)
2014. ápr. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

A rendes fiúk nem kerülik az érzelmileg roncs lányokat?

....

Nem tudom, mert fiú vagyok.

2014. ápr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Szerintem pont hogy nem. Mivel aki érzelmileg roncs, az nem látja reálisan sem a világot, sem a kapcsolatokat, sem önmagát. Általában aki érzelmileg roncs, az nem tudja rendesen értékelni a dolgokat. Tehát éppen hogy még a rendes fiú sem elég jó neki.
2014. ápr. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Inkább arról van szó, hogy hajlandóak vagyunk energiát ölni abba, hogy segítsünk neki. :)
2014. ápr. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

A gond az, hogy amit te értékelésnek, megbecsülésnek gondolsz, az csak átmeneti.

Amikor egy lány/nő érzelmileg padlóra kerül, a rendes fiú lesz az, akinek a vállán kisírhatja magát, és akivel vigasztalódhat amíg vissza nem nyeri az önbizalmát.


Jó lenne azt mondani, hogy ez csak sztereotípia.



26/F

2014. ápr. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
57%
Aki kihasználja, hogy a lány átmenetileg érzelmi roncs, az nem épp rendes fiú.
2014. ápr. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

ma 09:50

Miért a lány kihasználhatja annyi időre a rendes fiút amig kisirja magát neki? Utána minden elfelejtve és megy vissza szép tahó pasihoz..

2014. ápr. 15. 09:51
 10/21 anonim ***** válasza:
51%
Az nem kihasználás. Nem ígérte meg, egy szóval sem mondta, hogy sírás után dugás lesz.
2014. ápr. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!