Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves Lányok, miért imádtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Lányok, miért imádtok Raplizni?

Figyelt kérdés

Számomra teljesen kiakasztó, az hogy már a sokadik lányban csalódtam (3 éves kapcsolat). Nem mintha én nem lettem volna hibás, de az hogy egy nyomorult problémát nem lehet megbeszélni?!, ha meg megbeszéljük akkor 2 nap múlva megint ugyan az a fáma. A sértődés, a már-csak azért sem... nekem ez-az nem jó, vállhúzogatás, minden szinten belefosni a másik arcába.


Egyik barátom kapcsolata is végét járja ezért.... a lányt felhívta egy hétvégére a lakására. Mondanom sem kell, a lány ott maradt... de nem hajlandó kitenni a lábát sehova. Felmentem hozzájuk, elmentünk sörözni barátommal (kiszabadítottam :D), utána egy kerek hétig nem volt jó semmi a párjának, ráadásul duzzogott mindenen.


Sokszor azt érzem 25-27 éves "érett" nők, hülyét csinálnak belőlünk, ezzel a gyerekes viselkedéssel. Ilyenkor hol marad az emancipáció, meg az "elférfiasodás"... nagy humbug az egész..


Egyedül maradok, vagy búza leszek komolyan mondom. A négy fal sokszor jobb társ az életben mint bármilyen nő.



2014. ápr. 15. 09:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva ti csináltok magatokból hülyét, hogy ilyennel jártok. Azért elég hamar kiderül egy kapcsolatban, hogy érett-e a másik fél, képes-e kommunikálni, meg tudjuk-e beszélni egymással a problémáinkat kultúrlényként. Ha annak ellenére, hogy ez nem megy, benne maradsz a kapcsolatban, akkor szerintem senkit sincs jogod hibáztatni magadon kívül. Nem csak ilyen lányok léteznek elárulom, titeket minősít, hogy több évig kibírjátok mellettük.
2014. ápr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Az a baj, én nem szoktam olyan lánnyal kezdeni aki alapból kényes. De eltelik pár hónap, után szokott borulni. Valahogy nem tudnak határt szabni az érzéseiknek/kombinálásnak. Aztán ha a fejem tetejére állok sem tudok mit csinálni :/...


Egyébiránt az összes nő azt mondja hogy ÁÁ Ő NEM ILYEN, ez is kb olyan mint a pénz szeretete

2014. ápr. 15. 09:52
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, ha szerinted az összes nő ilyen, akkor tényleg legyél homoszexuális inkább, legalább megkíméled magadtól a rendes nőket. Mert vannak, akkor is, ha te általánosan lenézed az összeset.
2014. ápr. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
52%
Nem minden nő ilyen, persze hiszti kiakadás mindenhol van. Le kell ülni megbeszélni, én mindig is ezt tartottam pont ezért van egy működő majdnem 3 éves kapcsolatom. Ha nem akar leülni megbeszélni az asztalra kell csapni, hogy márpedig megbeszéljük. Az meg hogy 2 nap múlva ugyan az van akkor ki kell lépi a kapcsolatból. Egy kapcsolat csak akkor működik ha mind a két ember tesz érte ha látod hogy a másik beleszarik akkor az már nem fog működni..
2014. ápr. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétlenek vagytok. Ahelyett, hogy netten nyavalyognál, inkább azon kellene legyél, hogy változtass az életeden, mert így csak egy élettelen, megkeseredett agglegény fogsz maradni.
2014. ápr. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező szerintem elfelejtett kitérni arra, hogy ti nők, akik ilyenek vagytok, a kapcsolat első heteiben, hónapjaiban szeretitek a szebbik oldalatokat mutatni, aztán pár héttel, hónappal később bizony kimutatjátok a fogatok fehérjét, és akkor kezdődnek a problémák. Nem vagyunk mi férfiak sem hülyék, hogy egy hárpiával, szivolával jöjjünk össze, de sajnos később döbbenünk rá, hogy az első egynéhány hét/hónap hatalmas átverés volt. És nem! Nem teljesen a mi hibánk!
2014. ápr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%

"A kérdező szerintem elfelejtett kitérni arra, hogy ti nők, akik ilyenek vagytok, a kapcsolat első heteiben, hónapjaiban szeretitek a szebbik oldalatokat mutatni, aztán pár héttel, hónappal később bizony kimutatjátok a fogatok fehérjét, és akkor kezdődnek a problémák. "


Megsúgom, ennyire erővel "ti férfiak" se csináltok mást azért hogy a p*na közelébe kerüljetek. Nem kéne általánosítani.

2014. ápr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%

"Megsúgom, ennyire erővel "ti férfiak" se csináltok mást azért hogy a p*na közelébe kerüljetek. Nem kéne általánosítani."


Mellébeszélés. Nem ez a megvitatandó kérdéskör, teljesen logikátlan reflektálás.

2014. ápr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a férfiakkal mi van... ha már nem kell küzdeni az adott hölgyért, egyből változik az egész viselkedésmód...na hagyjuk. Hülyeség ez a kérdés, nem itt kell nyafogni, hanem cselekedni.
2014. ápr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Ha meg kell küzdeni egy adott hölgyért, ott már bajok vannak.
2014. ápr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!