Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért pont nekem kell növelnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont nekem kell növelnem az örök szüzek táborát?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy rám egy nő sem képes férfinként tekinteni? Mondjuk engem még embernek se néz senki, nemhogy férfinak. Még a saját nemem is csak röhögni tud rajtam, nemcsak a nők. Miért kellett ilyen rondának és alacsonynak születnem?
2014. ápr. 15. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Változtass. Ennyi a trükk.

Viszont ahhoz fel kell kelni a gép elől, és tenni a dolgokért, nem csak a sültgalambot várni.

2014. ápr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon unalmas, hogy minden heten felteszed ezt a rinyalos kerdest, te utolso szerencsetlen luzer barom.
2014. ápr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noydra ***** válasza:
94%
Mert te vagy ilyen idióta, hogy itt sírsz ahelyett, hogy tennél is valamit...
2014. ápr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tiszta pesszimista vagy. Pozitivitást ha lehet. Utánna tárgyalhatsz valakivel miután felhagysz az önostorozással.
2014. ápr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Life's hard. Ezen kívül tény, hogy nem jár senkinek alanyi jogon a nuni. Ahhoz, hogy férfiként nézzenek rád, neked is tenni kell. Az, hogy kicsi vagy és csúnya, nem kizáró ok. Nekem is volt egy fejjel alacsonyabb barátom, aki még csúnya is volt, de a magabiztosságával teljesen levett a lábamról.
2014. ápr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 PearlDiver ***** válasza:
Mert túl sokat rinyálsz, mint egy idegesítő kislány, ahelyett hogy az önbizalmadon dolgoznál.
2014. ápr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert olyan kis nöies vagy! (szüznek képzeled magad, pedig csak még nem tudtál megdugni senkit.)
2014. ápr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy elég gazdag nekik, ez a bajuk.
2014. ápr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!