Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem ezt. Miért viselkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem ezt. Miért viselkednek így a fiúk? Hogy lehet, hogy nem akar velem lenni 'úgy'?

Figyelt kérdés

Barátommal elég rég nem feküdtünk le,nem olyan helyen találkoztunk,és nem volt alkalom...

Most mindkettőnknek jó lenne, szünet is van,ráadásul egész héten nem lesznek otthon a szülei,de mégis úgy találkozunk,hogy 'középúton' összefutunk és beülünk valahova,nem hívna hozzá,pedig nagyon szívesen mennék.

Céloztam rá,hogy találkozhatnánk úgy kettesben is csak, mondtam neki,hogy vettem óvszert. (Mert amúgy ő szégyell venni, nem értem miért, és nem hajlandó venni,eddig csak külföldről hozott,mert sokat járt ki.)

Tehát próbáltam rá célozni,mondtam,hogy vettem.Kérdeztem is,hogy na és mikor vehetjük hasznát? De erre is csak olyan nemtörődöm stílussal válaszolta,hogy 'nemtudom'

Pedig azthittem rögtön kap a lehetőségen és elhív magához, mert én szívesen mennék. Azért én nem fogok könyörögni,hogy mehessek hozzá...

Azt tudni kell még,hogy ő nagyon ráparázott idáig is az ilyen dolgokra, tehát szex után mindig azon agyalt,nehogy legyen valami,pedig teljesen normálisan védekeztünk,de mindig izgul.

Lehetséges emiatt nem akar? Mert amúgy én nem tudom megérteni,hogy egy 18 éves fiú hogyhogy nem akar lefeküdni a barátnőjével?

Nyaggatni nem igazán akarom ezzel,mert úgyis azt mondja,hogy nekem csak ezen jár az eszem és mániás vagyok, mint legutóbb ennél a témánál.

Ti mit gondoltok?17L


2014. ápr. 15. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem akarok vészmadár lenni, lehet, hogy tévedek, de egy egészséges 18 éves fiú ha nem akar szexelni a barátnőjével ott valami gond van. Vagy fizikálisan, vagy mentálisan de problémája van.
2014. ápr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy aszexuális ?


(és nem vízöntő egyébként?:D)

2014. ápr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 C0r3 ***** válasza:
Bocsáss meg, de szerintem nem vonzódik hozzád. Legalábbis SZERINTEM. Ha nekem bejön egy csaj, még a sz.xkapcsolatban is benne lennék. Ha nem akar veled lefeküdni, ott valami nagy probléma van.
2014. ápr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Eleve milyen kapcsolat az, amiben nem lehet még egy ilyen alapvető dolgot sem rendesen megbeszélni? Én a helyedben tennék egy utolsó kísérletet, hogy mindent kibeszéljünk, kifejezve, hogyha ez nem sikerül, akkor részemről vége a kapcsolatnak.


32F

2014. ápr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2.nem, de szerintem semmi köze a horoszkópjához.

Régebb,ha volt óvszer kéznél és már olyan helyzetben voltunk,akkor akarta, viszont akkor is ráparázott eléggé.Mondta is,hogy amíg nem vagyok idősebb neki nem hiányzik az,hogy folyton aggódjon ezen. Lehet ez alapon úgy gondolja vissza tartja magát ilyen téren? Akkor viszont nem értem,hogy ha szexet nem is akar, legalább pettingelhetnénk vagy valami, de egyenesen nem hív meg magához,nem vagyunk kettesben.

2014. ápr. 15. 21:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellene kétszer mondani! Én egy ilyen alkalmat nem szalasztanák el.
2014. ápr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mikor kérdezem annyit mond,hogy nem akar aggódni stb, hiába mondom,hogy nem lehet baj ha védekezünk. Vagy azt vágja hozzám,hogy én folyton csak azt akarnám.

Tehát nem tudok kiigazodni rajta, mást nem mond, ezért gondoltam itt valaki volt még hasonló helyzetben,vagy viselkedett így, és megmondják az okot...:/

2014. ápr. 15. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!