Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvárja, hogy fogamzásgátlózza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárja, hogy fogamzásgátlózzak, de nem fizeti?

Figyelt kérdés

Elkezdtem tablettát szedni 1 éve. 3 havi adag 5000 ft volt.

Viszont azóta olyan egészségügyi problémám lett, hogy bármikor hányhatok, bármikor mehet a hasam, és naponta valamelyik össze is jön. 2 hete óvszerrel védekezünk, mert kihánytam 2x és 1x ment a hasam.

Az orvosom most felírta a Nuvaringet, ami 10.000 ft 3 hónapra.


A barátom fizette a tablettát. Nekem nincs keresetem, nem kapok zsebpénzt se, amúgy ő ajánlotta fel. Neki van melója, elég jól keres. Ezt már viszont sokallja... Nekem 3 havonta 5000 ft-om sincs, hogy legalább azt belefizessem...

Viszont amikor felhoztam, hogy akkor váltunk óvszerre, ő ellenkezett, hogy már tudja, milyen jó gumi nélkül és tartós kapcsolatba ne már.


Most mit csináljak?


2014. ápr. 15. 21:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha nagyon akarná ki tudná fizetni, mert pl bejárónője van, ami nem annyira olcsó mulatság...
2014. ápr. 15. 21:36
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem fizet, akkor marad a gumi.
2014. ápr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondtam, be is sértődött.
2014. ápr. 15. 21:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarja kifizetni a nuvaringet, nem akar óvszert, akkor NINCS SZEX.
2014. ápr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom, mit várt... A szórakozásunkra alig tudok pénzt szerezni, mert a szüleim furcsák, nem nagyon adnak nekem pénzt. Akkor hogy szereznék 5000 ft-ot?
2014. ápr. 15. 21:40
 6/8 anonim ***** válasza:
A gyerektartás majd a többszöröse lesz.
2014. ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 PearlDiver ***** válasza:
A barátod önző. Ezt be kéne látnia, és felvállalnia a vágyai kielégítésének költségeit. Ha ezt nem fogja fel, hagyd ott a francba...
2014. ápr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Alaposan gondol át, hogy érdemes-e vele maradni, mert ha ennyit sem tesz meg azért, hogy biztonságban legyél, akkor soha nem számíthatsz rá, csak kihasznál, a saját érdekeit nézi, téged meg nem vesz emberszámba sem, csak ARRA kellesz neki...
2014. ápr. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!