Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl engedékeny vagyok a párommal szemben, ő pedig úgy érzi, hogy szüksége van arra, hogy velem kompromisszumokat kössön. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Négy év hosszú idő,a párom pedig olyan típusú férfi,aki mindent irányít,minden az ő döntése és ő szab meg mindent,még a kapcsolatunk ügyeit is. Rengeteg tiltásom van mindentől,sok szabály,amiket nekem elég nehéz betartanom,mert már annyi elvárása van velem szemben,hogy a kutya se jegyzi meg miket kér már tőlem. Szerintem nevetséges apróságok,de igyekszem minden lélegzetemet úgy venni,ahogy ő azt kigondolta. Nem vagyok egy bonyolult lány,nekem a hűség és az őszinteség a két elvárásom,ezen kívűl nincs más semmi. Szerintem nem szükséges minden egyes mozdulatot irányitani,nem stresszelek ha elkésem valahonnan vagy máshogy alakulnak a dolgok,nem vagyok féltékeny típus sem,ő viszont még az ágyamra is féltékeny,hogy miért alszom benne -.- Szerintem ez kicsit gyerekes,dehát mit tehetnék,szeretem :) Viszont ő úgy érzi,hogy azért nem érdekelnek engem ilyen dolgok,mert nem olyan fontos nekem a kapcsolatunk és elkezdte követelni a kompromisszumot. Azt akarja,hogy ha valami szabályt akarok bevezetni,akkor ne habozzak,mert ő igy érzi a törődést. Nem tudom milyen kompromisszumokat köthetnék.Vélemény?
2014. ápr. 15. 22:41
 1/3 Költőnő? ***** válasza:
Az h fusssssssssssssssssss
2014. ápr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
már az elején kidobtam volna... mi az már, h "szabályok"??? amiket be kell tartan??:D még viccnek is rossz....
2014. ápr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat úgy gáz ahogy van......
2014. ápr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!