Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az alábbi szöveggel mindenkit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi szöveggel mindenkit ki lehet készíteni?

Figyelt kérdés
"Úgy érzem, ez a kapcsolat már csak nekem fontos..."
2014. ápr. 15. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azzal jobban, ha erre az a válasz érkezik, hogy "Én is úgy érzem.".
2014. ápr. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még egy ilyen: „Úgy érzem ezért a kapcsolatért már csak én küzdök...”
2014. ápr. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 WheneverYouWant ***** válasza:
Igen csak neked. Alapból ez jutott eszembe és ha bármelyik lány ezt mondaná nekem akkor is valószínűleg ez lenne az első reakcióm(és nagyon komoly fejet vágnék hozzá). Valahogy ilyen vagyok, ha valaki nagy hülyeséget mond akkor ráteszek egy lapáttal. És mindjárt az ellenkezője is bekövetkezne: te is ki lennél készítve:)
2014. ápr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Általában ha ezt mondom, akkor már arra várok, hogy ne nekem kelljen kimondanom a végszót.
2014. ápr. 15. 23:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez gerinc kérdése.
2014. ápr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!