Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Örlődöm, és nem tudom h a baj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örlődöm, és nem tudom h a baj az én szemléletemmel van-e?

Figyelt kérdés
Masfel eves kapcsolat az elejetol fogva rengeteget veszekszunk tudom h en is hibas vagyok mert onbizalomhianyos vagyokes ezt kivetitem ra, de azt szeretnem h a tenyeren hordjon de nem erzem h odalenne ertem, ugy erzem o keves nekem, keves az ido amit ad es h terneszetunknel fogva nen illunk ossze. Megis orulten ragaszkodom hozza, kapaszkodom a szep pillanatokba el se tudom kepzelnj h nem resze az eletemnek mert nagyon szeretem. Mar probaltam elhagyni de nem sikerult mert ugy erzem megorulok erte. O nen ilyen tipus sokkal nyugodtabb, szerinte minden rendben lesz szoval nem nentorodomseg van iranyomban csak nem lihegi tul a dolgokat. Tudom h szeret, nagyon megbizhato szorgalmas ember, a sok hisztikitoresemet is elfogadta. Ket gondolat kozt orlodom, h nem o az igazi es h csak magamat kene osszeszedni es figyelni arra h mennyire odafigyel ram es h tegyek a kapcsolatunkert. Nem tudom mi a helyes. Mit gondoltok?
2014. ápr. 16. 09:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Pszichológushoz kellene fordulnod! A kétségbeesésed a leírásod alapján nem külső tényezők miatt van, hanem belőled fakad. Társfüggő vagy, erős szeretethiányod van, nincs önbecsülésed... Kezdd azzal, hogy becsüld és szeresd magad. Ne függj a társadtól, érezd magad jól nélküle is, amíg ő épp nincs veled. Foglald le magad, keress egy hobbit vagy egy olyan tevékenységet, amitől jól érzed magad.

Az ömlengős pasik, akik folyton a szoknyádon ülnek és bókokkal halmoznak reggeltől estig, csak a filmekben léteznek. Örülj az együtt töltött időnek és annak, hogy szeretnek, és ne várj el irreális dolgokat.

2014. ápr. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor nem az a megoldas ha elhagyom?
2014. ápr. 16. 09:11
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Valószínűleg az önbizalomhiányod a gond. Neked senki sem lenne az igazi. Egy kapcsolat nem úgy működik, hogy elképzelek valamit, amit a páromnak teljesíteni kell, és ha nem teljesíti, nem pont úgy, nem találja ki a gondolatomat, akkor ő már nem is szeret eléggé, meg nincs oda értem igazán. El kell fogadni, hogy nem mindenki egyforma és nem pont ugyanúgy mutatja ki a szerelmét. És a legfontosabb, hogy senki sem gondolatolvasó.

Ne az álmaidhoz hasonlítsd a párodat, hanem élvezd a vele eltöltött időt és vedd észre a szépségeket, örömöket.

Azt senkiből sem fogod tudni kierőszakolni, hogy pontosan úgy viselkedjen, ahogyan azt te elképzeled. És annak nincs is értelme, hiszen akkor neked mindegy is, hogy ki az illető, csak tegye azt és úgy, ahogy te szeretnéd.

2014. ápr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Rohadtul magammal van bajom...most leszervezek mara egy baratnos delutant majd erot gyujtok es felkeresem a regi pszichologusomat. Regebben jartam de valahogy abbahagytam pedig akkoriban kevesbe voltam labilis
2014. ápr. 16. 09:23
 5/15 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy igazi. Vagy felépítsz valakivel egy működőképes kapcsolatot, és ő lesz az igazi, ha hagyod, vagy nem.

A második gondolatod a helyes, magadat kell összeszedned.

Aki magát nem becsüli, azt más sem fogja eléggé becsülni, ez hatalmas igazság. Ha elkezded magadat becsülni, akkor ő is máshogy fog hozzád viszonyulni, végre kiléphet a türelmes óvóbácsi szerepből, és nőként viszonyulhat hozzád.

Én is pszichológust ajánlok, mert úgy tűnik, ami rendben van, és szép is lehetne, azt te folyamatosan rombolod.

Mindenképp keress segítséget, de ne csak a külső segítségtől várd a megoldást, magadon is kezdj el dolgozni.

2014. ápr. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Jól gondolod kérdező. Legelőször a saját fejedben kell rendet tenni. Nekem úgy tűnik hogy magad sem tudod mit akarsz. Semmi nem elég jó neked, meg annak az ellenkezője se. Így csak nagy terhet rósz úgy magadra mint a környezetedre is.
2014. ápr. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit vegyél erőt magadon és ne csak a saját igényeidet tartsd szem előtt!

Én nem mennék ezért orvosoz,mert szerintem ez csak hiszti amiatt,hogy nem az van,amit elképzelsz és nem úgy.Csak tippelek,de fiatal lehetsz még...

Azt gondolom a következő kapcsolatod is pont ilyen lesz majd,főleg ha te semmit nem csinálsz másképp.

Nem mindenki tudja vagy akarja kimutatni ,hogy mennyire oda van a másikért,mert ez egy kicsit kiszolgáltatottá is tesz(ez persze nem törvényszerű,de van benne igazság).

másrészt ,lehet ő is arra vágyik,hogy egy bombanő légy tűsarkúban szexi cuccban a nap 24 órájában,mert ő meg azt szeretné...de nem gyötör vele,mert ha nem ilyen típus vagy ,de egyébként megfelelsz neki,akkor miért erőltetné rád.

A párkapcsolatok folyamatos kompromisszumokról szólnak,bármilyen nagy (volt)is a szerelem,eljön az az idő,amikor már lesznek idegesítő tulajdonságai az akár rajongásig szeretett embernek is.Ezt el kell tudnod fogadni,hogy ha párod van akkor nem egy hanem kettő érdek van és ezek olykor egymásnak feszülnek.

Szerintem ne cseszegesd,ha ezt leszámítva jó meglennétek.

Egyébként az is lehet,hogy nem hozzá ragaszkodsz valójában,hanem az elképzelésedhez akinek őt látni akarod.Ha így van ,nincs értelme,mert nem fog sokat változni és ne akard drasztikusan te sem megváltoztatni a másikat.

2014. ápr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a rengeteg hasznos valaszt! Az elso valaszolo nagyon jol megfogalmazta, a ketsegbeesettseg az ami nagyon jol leir engem. Sajnos nagyreszt csak magamra szamithatok, mire azt ereztem h elertem mindent amit akartam, egyetemre jarjak dolgozzam es mrg felre is tudjak tenni, rajottem h az emberi kapcsolataim a nulla fele tendalnak..szoval barataim alig vannak, es emiatt is nyustolom annyit a baratom, tole varom h boldogga tegyen. Remelem ezuttal tenyleg osszekapom magam es nem suppedek azonnal vissza
2014. ápr. 16. 09:38
 9/15 anonim ***** válasza:

Akkor meg ne sajnáld magad!!Magadra számíthatsz és egyetemet végeztél:))

Ez már pont elég hogy legyen mit becsülnöd magadban és biztos lesz ott még más is...hajrá!

2014. ápr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az egyetem meg csak folyamatban van..:P tudom h sokan irigyelnenek, de elegge megkuzdok sajat magammal. Kulfoldre jottem tanulni ez a legfobb oka h miert nincsen annyi ismerosom baratom, 0rol kell felepitenem es az egyetem-munka-baratom haromszogon tul nincs sok idom igy nem er eleg inzultus es visszajelzes h ertelmes enkepem legyen...ha vki beszol en a padlora kerulok mert nem erzem azt h csomo barat ismeros szeretne
2014. ápr. 16. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!