Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az elméletem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az elméletemről?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy a nők, akik csupa csöpögős romantikus történetet olvasnak, nem kis mennyiségben, nem képesek igazán a szerelemre. Hiszen azt várják, hogy velük is olyan "csodálatos dolog" essen meg, mint a könyvek főhősnőivel, és ha egy kicsit is átlagosabb szerelem és férfi várja őket, azt nem tudják úgy értékelni, nem elégszenek meg vele, elégedetlenek lesznek. Félre ne értsetek, ezzel senki sem szeretnék megbántani. Én is szeretek olvasni, sőt, de minden kategóriában. :)
2014. ápr. 16. 09:30
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Most ez mitöl elmélet? Te magad is azzal kezdted, hogy "Úgy gondolom"
2014. ápr. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
0%
nemtom nemszoktam olvasni
2014. ápr. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
96%
Egy dolog biztos: sok lehetőséget elszalasztanak az igazi szerelemre. Sok irodalmi alkotás szól arról, hogy az ilyen szemléletű nők futnak az álmaik után, miközben azok beteljesítője reménytelenül szerelmes beléjük, és mindvégig elérhető közelségben van hozzájuk.
2014. ápr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindennel így van. Ez a média átka. Ezért boldogtalanok ma az emberek.

A filmekben csupa bombanő meg álompasi van, és az emberek azt hiszik, hogy a valóságban is, csak nekik nem jutott olyan, ezért aztán keresik az elérhetetlent.

Az igazi barátnőt nem a photoshop teremtette, így a férfiak is elégedetlenek.

Ezért nem is nézek én tévét, mert ott úgyis csak manipulálják az embert, más tekintetben is, és rájöttem, nem attól leszek boldog, hogy megveszem azt a sok kacatot, amit a reklámokban látok, de ha látom, akkor boldogtalan lehetek, hogy nekem miért nincs. Így aztán megpróbálok a valóságos világban élni.

2014. ápr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én szeretek olvasni, nemcsak romantikusat, de azt is, és mégis teljesen reálisan látom a világot és a kapcsolatokat.

Viszont van olyan barátnőm, aki életében talán 3 könyvet ha elolvasott, de azok sem voltak romantikusak. Ehhez képest neki senki sem jó, mert nem az nyújtja, amit ő a kis fejében előre elképzelt róla.

Szóval így az olvasás meg a romantika nem függ össze azzal, hogy mi mennyire tud értékelni egy kapcsolatot. Ez inkább személyiség függő. Inkább az befolyásolja, hogy kinek milyen problémái vannak önmagával és a világgal.

2014. ápr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
95%

Én olyan nő vagyok, aki romantikus/drámai filmekért, könyvekért rajong, nekem az az igazán jó film és könyv, amin el tudom sírni magam, amit igazán átélhetek. Büszkeség és balítélet, Operaház fantomja, ésatöbbi nagyon romantikus, teljesen más korban játszódó, abszolút férfiideált elém állító történetekről van szó.

Mégis képes vagyok a szerelemre. Bevallom, én is álmodozom egy Mr. Darcy kategóriájú férfiról, mint szerintem a legtöbb nő, aki ismeri, de nem mondanám, hogy alábbadtam az elvárásaimból azzal, hogy a mai világ mai normáinak megfelelő barátom van. Nekem ezek a romantikus történetek éppen megerősítik a szerelemre való vágyam és képességem is, nem beszélve arról, hogy ha éppn nincs senkim, akkor ebben élem ki a romantikára és szerelemre vonatkozó szükségleteimet.


Megjegyzem, én is elég sok kategóriában szeretek olvasni és filmet nézni, és igyekszem kerülni az olcsó ponyvát. Filmek esetében is.

2014. ápr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
én meg nem minden kategóriában csak ebben :P
2014. ápr. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
95%
Az olvasó emberek többsége nem Don Quijote, tudja, mi a különbség a könyvek világa és a valóság között. Sőt, sokkal szórakoztatóbb egy olvasott, fantáziadús lánnyal lenni.
2014. ápr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
62%

Van benne igazság, bár hogy a nők nem hajlandóak összejönni pasikkal, az leginkább a pénz miatt van. Vagy hogy a pasas nem elég jóképű. És ahogy írtad, ha elképzeltek maguknak egy ideálpasast, és nem adnak lejjebb, akkor ők is egyedül maradnak, meg azok a pasasok is, akik amúgy összejöhettek volna azzal a nővel.

Végülis a csaj jár rosszabbul,szóval csinálja csak :DDD

2014. ápr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
69%
Igen, ez ugyanaz mint a sok gyalog járó fiú! Nekik azért nincs kocsijuk, mert túl sok Autó-Motor magazint olvasnak, és nem elégszenek meg egy "fődaláűtetettzsigával"!
2014. ápr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!