Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Hogy mondjam el neki, hogy ne legyen belőle sértődés?

Figyelt kérdés
A barátnőm családjának igénytelenségéről van szó.Az anyjával él,én pedig apámmal.Nálunk sincs mindig tökéletes rend,de ami náluk van,az gusztustalan.Szinte soha sem takarítanak,állandó rendetlenség van minden szobában.A konyhában is..Ezeréves zsírfoltok mindenhol,a sütő ablaka olyan koszos,hogy elfeketedett.Inni,enni sem szeretek náluk.A poharakat csak kiöblítik vízzel,az alján pedig valami fehér lepedék marad.A tányérokat,evőeszközöket is csak leöblítik,mindent rászáradt ételmaradványok borítanak.Eddig próbáltam úgy megoldani a dolgot hogy sokat vagyunk nálam,de kezd neki feltűnni,hogy nem szívesen vagyok náluk.Takarításban is segítettem már, felajánlottam,elmosogattam,összepakoltam,de pár nap múlva ugyanaz a helyzet.Hogyan célozzak rá,hogy tenniük kellene valamit ez ellen?
2014. ápr. 16. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ülj le vele és vázold fel neki hogy ez téged zavar.
2014. ápr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátnőmék pont ilyenek voltak. És is felajánlottam hogy segítek takarítani, de visszautasítottak.

Egyszer viszont nálunk aludt, és másnap reggel tetzem-vettem a konyhában, és takarítás közben mondtam hogy az ember egy civilizált lény és a rendet, tisztaságot szereti maga körül, ezért takarítok.

Meglepetésre aznap este mikor mentem hozzájuk, ki volt pucolva az egész konyha.


Hozzátartozik, hogy pár napra rá megint kezdett hasonlítani egy trágyadombhoz.


És mégvalami: aki ilyen rendetlenségben él, annál agyban sincs minden rendben. Szakítotttam is vele nem sokkal később.

2014. ápr. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ő így szocializálódott, "vagy megszoksz, vagy megszöksz", tartós változást nem fogsz tudni elérni.
2014. ápr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!