Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejövőben vagyok 1nálam 11...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejövőben vagyok 1nálam 11 évvel idősebb nővel. Olyan gyönyörű mint Eva Longoria. Miben más 1érett, mint egy fiatal?

Figyelt kérdés
Én 28 vagyok. Eddig csak tőlem fiatalabb barátnőim voltak.
2014. ápr. 16. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%

semmiben


nem bírja az éjszakázást


30+F

2014. ápr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

1.ráncosabb

2.lottyadtabb

3. szőrösebb

4.őszebb (esetenként)

5. kiéhezetebb,mert lehet évek óta nem hált senkivel

6. ergo (5) hálásabb is egy dugásért.

2014. ápr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha hosszabb távra tervezel , gyerekek,stb akkor ne nagyon ha rövid akkor igen..



Bááár..nem tudom... Én 19évesen akartam összejönni egy nálam 12 évvel idősebb csajjal mert annyira jól nézett ki és olyan kisugárzása meg stilusa volt ami egy "fiatalnak" sincs.. Nem mintha a 32 olyan öreg lenne de érted. Én simán összejöttem volna vele pedig még gyereke is volt egy 5 vagy 6 éves nem tudom már de ő nem akarta... Pedig komolyan gondoltam nála de hát ez van. :)

2014. ápr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
2es: Te akkor nem láttál még szerintem egy normális fullos 30+ ost..
2014. ápr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Sokmindenben....pozitív értelemben. Én 38 leszek, most vagyok a legjobb formámban, bármelyik huszonévest kenterbe verem akár kinézetre, de szex terén biztos. Ő már tudja, hogy mire van szüksége egy férinek, tisztában van az értékeivel, a vágyaival, a céljaival, a hibáival és már nem hisztizik, raplizik a dolgokon. Egyáltalán nem öreg, se fizikailag se szellemivel, hanem érett és megfontolt.....jól fogsz vele járni :)
2014. ápr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ő már tudja, hogy mire van szüksége egy férinek, tisztában van az értékeivel, a vágyaival, a céljaival"

Ez így van, ennek megfelelően többet is vár el férfitól, nem csak annyit, hogy szépen tudjon nézni, meg hogy reszelni tudjon.

Persze lehetnek egyéni különbségek, de egy magára valamit is adó harmincas nőnek lényegesen magasabbak az elvárásai mind önmagával, mind a partnerével szemben, mint a huszonéveseknek...

2014. ápr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Félreértések elkerülése végett NEM anyagi elvárásokra gondolok.
2014. ápr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

az ilyen nők is csak idegbetegek és nem tudják mit akarnak


nézzetek körül a tecsóban, ott minden öregecske nő megtestesült bölcsesség?


volt ilyen nőm, hiába pontoztok le!


30+F

2014. ápr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

Hat azért ne egy Tescóba keresgelj mar jo 30+okat.


:D


Akik ott dolgoznak 30eves letukre persze h befasulnak meg nem vmi jol néznek ki. Ismerek is egyet. Alapjáratban nem lenne rossz de 12 óra munka ,utána buli lassan 30eves es semmit nem ert el stílusa is egy nulla beképzelt nagyképű közbe nem sok mindenre van



Viszont akivel ossze akartam jönni 32 volt gyönyörű ,kisugárzása volt,kedves volt ,normális munkája volt es mindent elért.

2014. ápr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nem 32 évesekről volt szó. azok még jó nők


28+11 év

2014. ápr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!