Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után mennyi idővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eli Apricot kérdése:

Szakítás után mennyi idővel és milyen módon érdemes felvenni a kapcsolatot, ha nem szeretném az exet mint embert elveszteni az életemből, ahhoz nem ragaszkodok hogy újra összejöjjünk? Ordítozás és ajtócsapkodás közepette váltunk el.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 16. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Normálisan, őszintén, és egyenesen. Általában pár hét, miután lenyugodtak a kedélyek:) 1-2 hét kb..


Bár attól is függ, hogy mit műveltél:D mert lehet, hogy a másik első körben ad egy pofont neked, utána békül:xD

2014. ápr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Költőnő? ***** válasza:
Több hónap minimum. De ezt érezni kell.
2014. ápr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Helyzetfüggő. Bár azt hiszem, hogyha így szakítottatok, akkor már elvesztetted, nem? Végülis nem tudhatod, hogy reagál rá. De nagy az esély, hogyha túl hamar jelentkezel, elküld a fenébe.
2014. ápr. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egy hét után megkerestem de közölte hogy nincs többé mondanivalója számomra ezért nem akar velem beszélni, de azért még elsorolta hogy miket csinálok rosszul, miket rontottam el (beledöngölt a földbe), úgyhogy valószínűleg tényleg pár hónap no-contact kell.

Járás előtt nagyon jó barátok voltunk, de aztán ő többet akart. Én már akkor is láttam hogy nem illünk össze, ezt el is mondtam neki, de megkért, hogy adjak esélyt, megoldjuk majd intelligensen. Hát nem oldottuk meg... Így most elvesztettem egy jó barátot. :\ Ha nem jövök össze vele, akkor is elvesztettem volna?

2014. ápr. 18. 01:05
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha elmúlik benne a düh megkeres vajon? Mennyi idő alatt történhet ez meg? Az biztos, hogy nagyon szeretett, talán pont ezért gyülöl most ennyire. Azt tudja, hogy újra nem fogunk már járni.
2014. ápr. 18. 01:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ráírtam 1 hétre a szakítás után...ő szakított, azóta próbáltam kideríteni mit csináltam rosszul, mert volt pár csodás hetünk és hirtelen lett távolságtartó...mióta rákérdeztem, azóta nem ír :(( Így rosszabb feldolgozni
2014. júl. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Költőnő? ***** válasza:
egy hét az még édeskevés.
2014. júl. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!