Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom az exét nézegeti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom az exét nézegeti facebook-on, ez gond lehet?

Figyelt kérdés
Volt már vitánk emiatt a lány miatt, akkor letiltotta a csajt (nem én kértem) és mondta hogy őt nem érdekli. Azóta észrevettem a saját oldalamon, hogy vki rákeresett erre a lányra, nyilván a párom (tudjuk egymás jelszavát). Aggódnom kellene vagy én idegeskedem túl?

2014. ápr. 16. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát még érdeklődik iránta... beszéljétek meg nyugodt körülmények között sztem, abbol nem lehet baj :)
2014. ápr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szegezd neki a kérdést kerek-perec. miért érdeklődik még a lány után?
2014. ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 viktorvarga ***** válasza:
hát ha nem bánod h megakarja dugni akkor nincs gáz
2014. ápr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Emiatt volt már vitánk, hogy emberileg még érdekli a csaj, de nem beszélnek meg semmi. Azután ugye letiltotta, nem is került jó ideje szóba, erre most ezt látom. Nem akkora dolog hogy szakítanék vele, de mostmár nem tudom mit csináljak vele. Egyébként jó kapcsolatunk van, szval nem értem.
2014. ápr. 16. 18:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Annyira tudtam, hogy nő vagy. Nem érzed, hogy mennyire szánalmas ez?
2014. ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt mondod ez jelentéktelen? bolhából elefántot csinálok?
2014. ápr. 16. 18:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen!
2014. ápr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
de meberileg miért érdekli, sztem teljesen normális az aggodalmad, hisz a féltékenység is csak arra utal h szereted, ez rendben is van, nem kell nekiszegezned a kérdést csak beszélgessetek erről, őszintén ennyi :)
2014. ápr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor mi baj van, ha megnézte? Ha kapcsolatuk végén nem gyűlölték meg egymást, akkor érdekelheti, hogy megy a sora. Attól még nem vágyik rá, nem akarja visszaszerezni, nem kell túl kombinálni a dolgokat. Ha vitázni akarsz pároddal, és nem vágysz egy nyugodt kapcsolata, akkor ordítsd le a fejét.
2014. ápr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5-nél a pont. Végtelenül gyenge.
2014. ápr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!