Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit éreztél mikor találkoztál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztél mikor találkoztál az 'igazi'val? Honnan tudtad, hogy 'ő' az? Miben volt más, mint a többi szerelem?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 16. 21:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ráfogtam!
2014. ápr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A többinél jobb volt de ő se Mr Tökéletes de legalább szeret mégha néha össze is veszünk
2014. ápr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ezt lehet érezni :) Amikor tökéletes a lelki-testi összhang. Vele olyan egyértelmű minden. Asszem valami nyálas filmben ezt úgy fogalmazták meg, hogy olyan könnyű vele lenni, mintha levegőt vennél, és ez tényleg így van! Nem A TÖKÉLETES (neki is vannak hibái, mint nekem), hanem AZ IGAZI :)
2014. ápr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
12 évvel ezelőtt megláttam a villamoson és belém hasított az érzés, hogy ő lesz a férjem. 2 évig nézegettem és az élet úgy hozta, hogy tényleg így lett. 10 éve vagyunk együtt, 6 éves házasok leszünk és napokon (de lehet, hogy órákon) belül megszületik a szerelmünk gyümölcse :D
2014. ápr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%
Jézus
2014. ápr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem találkoztam még vele. Nem is hiszek benne. Vannak, akik passzolnak, vannak, akik nem, ennyi.
2014. ápr. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Onnan,hogy szívpántot kellett tennem a melkasomra,nehogy kiugorjon a helyéről!

Ilyen baromságot kérdezni?

2014. ápr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ilyen baromságot válaszolni.
2014. ápr. 17. 19:20
 9/14 anonim ***** válasza:
Tényleg hülye kérdés. Erről ne olyat kérdezz, aki fiatal. Idős pároktól kellene megkérdezni, mert akik még nem éltek le egy életet boldogan, azok lehet, hogy nemsokára, de pár éven belül szakítanak. Én kb. minden szerelemnél azt érzem, hogy ő az igazi. Na, és akkor? Most épp szingli vagyok, szal marhára megtaláltam. De legyél reálisabb, nincs olyan, hogy igazi. Igazi szerelem van. Boldog párkapcsolat van. De nem hiszem, hogy bármi különösebbet érezne az ember, amikor azzal az emberrel találkozik, akivel le is tudja élni az életét. 23/L
2014. ápr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Én viszont az ellenkeződ vagyok,mert eddig egyiknél sem gondoltam,hogy le tudnám élni vele az életem...

Az 'igazi' alatt egyébként olyat értek, akik között megvan ez a lelki-testi összhang. De én még ilyet sose éreztem.

2014. ápr. 18. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!