Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudom gyorsan elfelejte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom gyorsan elfelejteni a szerelmem?

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes voltam belé de már többször is megbántott, elegem van belőle.
2014. ápr. 16. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Keresel mást helyette.
2014. ápr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sehogy. Minél inkább igyekszel valakit elfelejteni, annál kevésbé tudod. Sok idővel és figyelemeltereléssel lehet a leggyorsabban.
2014. ápr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

mást nem tudok keresni, meg nem is akarok :(

de letiltsam, vagy mi?? mert megnyugtat ha látom a közös képeinket meg látom mit ír ki és hogy hogy van, de egyben nagyon fáj is hogy már nem vagyunk együtt.

2014. ápr. 16. 23:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Fekügy össze valakivel itt a Gykn vannak egy jó páran, lehet hogy csúnyák de lelkesek...
2014. ápr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ugye csak viccelsz?? nem olyan vagyok aki egy jött menttel összefekszik
2014. ápr. 16. 23:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Mivel bántott meg? Az se mindegy.
2014. ápr. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tisztázd magadban azt a tényt, amiikor szerelmes vagy, egyúttal önmagadat is jobban szereted.Egy szerelmes ember,egyúttal önmagába is szerelmes.Azért bántódsz meg, mert tőle teszed függővé, önmagad elfogadását , önmagad szeretetét.Amennyiben ezt megérted, nem fogod sem magadat, sem öt hibáztatni a történtekért.Mert egy kapcsolat vagy működik, vagy nem.Ellfeledni csak azért nehéz, mert eddig rajta keresztül fedezted fel önmagad szerelemre, szeretetre való képességét.Pedig mindez őnélküle is veled marad!Te nem leszel kevesebb.Csak ne foglalkozz a múlttal túl sokáig, mert a jelenben még lemaradhatsz több kölcsönös szerelemről is!
2014. ápr. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Simán fog menni, ha arra koncentrálsz ami rossz volt, és folyamatosan felidézgeted magadban.
2014. ápr. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálam a másokkal való ismerkedés, illetve az jött be, hogy elvágtam minden kapcsolatot. Pedig több is volt aki tartani akarta velem. Nos én köszöntem nem kértem belőle....ha nem kellek párként ne kelljek sehogyan sem.
2014. ápr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,sokat segítettetek
2014. ápr. 17. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!