Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már magatokat ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már magatokat ilyen nyomorultul megcsalás miatt?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem.. Vannak még fiùk, akiket nem az ösztön hajt?

Barátnőmmel megosztotta azt az érdemleges információt, hogy megcsalt. Csak azt hiszi a barátnőm falaz neki, de nekem mindent elmond. Elmondta, ha fontos lennék neki nem tette vona meg, és nem érzi a szikrát, a tűzet, meg hogy nem komoly a kapcsolatunk. Megpróbálok szemet hunyni magamban efelett és tenni még egy próbát vele.

Hogy tehetnék valamit egy ilyen nőcsábásszal, hogy legyen tűz?


2014. ápr. 17. 00:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dobd ki. Sose csalnám meg a párom ha az eszméletemnél vagyok.
2014. ápr. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
yes !
2014. ápr. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hagyd el, aki egyszer megcsal az többször is meg fog.

"Elmondta, ha fontos lennék neki nem tette volna meg"

Nem vagy neki fontos. Egyéb kérdés?

2014. ápr. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy normális ha ezek után ezen gondolkozol, legyen már benned valami méltóság, hagyd ott a f**aszba
2014. ápr. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne légy eszetlen, ezek után még te tepernél érte? Mennyire tiszteled te magadat? :(
2014. ápr. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

jeszus...ez most komoly? már bocsi,de te tényleg ilyen hü.lye vagy?

megcsal,nem vagy neki fontos,nem komoly neki veled ez a dolog,nem szeret. ezek alapján kb tudod mi vagy neki? egy kis lyuk,akit elővehet ha kedve úgy tartja.főleg,ha még hagyod is.ne legyél már ilyen buta naív,komolyan ennyire leértékeled önmagad? ez a pasi soha nem fog téged szeretni...bármit is teszel,soha nem fog.

2014. ápr. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Előttem mindent elmondtak.
2014. ápr. 17. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Még annyi sincs benne, hogy neked elmondja, és te ezt még meg akarod próbálni? :D Ezt a gyökeret akarod? Mert akkor megérdemled...
2014. ápr. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

természetes, hogy a megcsalás fàj... de neked pedig nem kéne lenyelni. tudom hogy a szerelem sok mindent el tud fedezni azzal az emberrel szemben aki iránt érzezzük, de nem szabadna mindent.

inkàbb ahogy az elejèn említetted keress egy olyan fiút akit nem az ösztön hajt!

2014. ápr. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy azért mondta el a barátnődnek, mert tudta, hogy ő el fogja mondani neked, ami miatt te szakítani fogsz úgyis? Még ahhoz is egy gyáva féreg, hogy szemtől szembe elmondja... Ha még ezek után te bármiféle kapcsolaton gondolkozol vele, akkor az a te szegénységi bizonyítványod is... Nem értem, hogy egyesek hova teszik a büszkeségüket, és a "velem ilyet nem tehet meg senki" elveiket...


30/n

2014. ápr. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!