Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, hogy szerelmes vagyok-e a legjobb barátomba (lány), vagy csak ez a normális érzés a legjobb barát iránt. Mit tegyek? 16/f

Figyelt kérdés

Eléggé friss ez a barátság még, de annál mélyebb. Nyáron elején ismerkedtünk meg és az akkor nagyon zárkózott lány szépen lassan elmondta nekem legféltettebb titkait, ahogy én is. Mindennap mondjuk egymásnak, hogy szeretjük. És a legfontosabbak vagyunk egymásnak. Mindketten azt mondjuk, hogy más nem is ismer minket. Ő nagyon tetszik nekem, de azt nem tudom, hogy én is tetszek-e neki. Hiányzik, mert eléggé messze lakik és állandóan gondolok rá és befolyásolja a tetteimet is. Sok mindent megtennék érte és ő is értem (tapasztalat).

Ezek lennének az érzéseim. Szerelmes lennék? vagy honnan tudatom, hogy az vagyok-e?


2009. dec. 21. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen az vagy :)


Tudod ideális eseben a szerelmi kapcsolat baráti is egyben. Ettől lesznek társak.

2009. dec. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. Az vagy!:)

Nekem volt fiú barátom, aki csak barát volt,éveken át nagyon közel álltunk egymáshoz. Mi is megosztottunk egymással a bajainkat, titkainkat. Aztán sajnos úgymond elsodródtunk egymás mellől, suliváltás, más baráti kör miatt.

De bármennyire is közel álltunk egymáshoz, soha nem mondtuk egymásnak azt hogy "szeretlek". Persze lehet, hogy egyikünk sem az a nagyon kitárulkozós típus.

Leírásod alapján én azt mondanám, hogy te szerelmes vagy, egyértelműen. De ha lépni akarsz vmit, akkor légy óvatos. Mérlegeld, hogy megéri-e kockáztatni a barátságotokat. És mielőtt előrukkolsz a vallomással próbálj meg kicsit puhatolózni, hogy ő érez-e egyáltalán bármi olyasmit amit te.

Sok szerencsét:)

2009. dec. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hogy lehet puhatolózni?
2009. dec. 21. 22:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez már nem barátság! Annál több! Én pl nagyon szeretem a legjobb fiú barátomat, de úgy, mintha a tesóm lenne, fiúként nem tudnék rá tekinteni. Rendezd le magadban, h te mit érzel! De ha el tudsz képzelni többet is, akk ez már szerelem v affelé halad :)

18/L

2009. dec. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Puhatolózni?

Hát arra gondoltam, hogy nem egyből belecsapsz a lecsóba, hanem mondjuk megkérdezed hogy "Van-e valaki a láthatáron nála" ilyenek...

2009. dec. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem akarom elrontani a barátságunkat. Szerintem nem is tetszek neki.
2009. dec. 21. 23:56
 7/9 A kérdező kommentje:
Nameg a távkapcsolatot se szeretné szerintem.
2009. dec. 21. 23:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Erre azt mondanam, h ne csinald, mert elrontod a baratsagotokat. De en ezt ugy mondom, h nekem is van ilyen lanybaratom, csakhogy en nem vagyok fulig beleesve :P

El kell dontened, hogy mi mennyit jelent.

2009. dec. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem az lesz, hogy várok nyárig, amikor többet találkozhatunk, és akkor eldől.
2009. dec. 22. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!