Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai világban jó döntés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban jó döntés hűségesnek maradni?

Figyelt kérdés
Ha valaki komoly kapcsolatban van hosszú évekig, vagy évtizedekig számtalan lehetőséget hagy ki és a mai párkapcsolatok zöme kudarcba fullad, válás vagy szakítás lesz a vége. A hűtlenség (ha titokban marad és nem rontja a párkapcsolat minőségét) miért bűn?
2014. ápr. 17. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert annyira semmibe veszed a másikat,hogy félrelépsz.Sosem lehetsz biztos benne, hogy nem derül ki.

És igen,szerintem jó döntés.

2014. ápr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
teljes mértékeben igaza van az előttem szólónak.
2014. ápr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok ehhez a seggtitán kérdéshez. és majd te leszel szülő aki nevelni fog de, hogy mire?? nem minden tiszta biznisz, van az életben ezen kívül más is ami lehet ugyanolyan jó.
2014. ápr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Johny88 ***** válasza:
100%
Egy szó emberek : Tisztelet! Igen lehetséges, hogy kimaradsz ebből-abból. De ha nincs kivel átélni azt a számtalan lehetőséget csak mindig másik emberrel. Akkor az sem lesz olyan jó érzés, mintha 1 emberrel élnéd át ezeket! Ha vagy valakivel akkor Tiszteld annyira, hogy nem csalod meg, még akkor sem ha nem derül ki.
2014. ápr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem is érdemes neked magyarázni, szóval csak annyit mondok hogy neked nem való párkapcsolat!
2014. ápr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
bár jó lenne ha legalább a párkapcsolat szó jelentésével tisztába lennél. amit te emlegetsz az a szimpla bas#ás de abból is a rosszabb kategória, a párkapcsolat az egy egészen más dolog ez még kimaradt az előző kommentemből.
2014. ápr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jó döntés. Sőt, alap egy jó párkapcsolatban. Ha együtt vagyok valakivel, akkor szeretem, tisztelem és megbecsülöm. Eszembe sincs megcsalni őt.

Ez olyan, mintha lenne egy Ferrarid és te a trabantok után kacsintgatnál.

2014. ápr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a ferrari-hasonlat nagyon jo volt :) En ugy szoktam erre gondolni ,hogy a vilag legcsodalatosabb noje van mellettem,miert ernek be kevesebbel ? ( 10 eve vagyunk egy par)
2014. ápr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!