Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

A barátommal 0-24ben vagy együtt vagyunk vagy irogatunk. Ezzel nem is lenne probléma mert imádom , de Ő már neki áll hisztizni ha kiderül , hogy egy órával kevesebbet tudunk talizni mert a húgomra kell vigyáznom és náluk beteg mindenki és anyum nem akarja , hogy zavarjak.. És most kitalálta , hogy akkor Ő legközelebb itt sem alszik nálunk húsvétkor mert hogy ha már nekem úgy se számít egy tali akkor ezen se akadjak ki...

Minden apróságon megsertosik , szóval nehéz kezelni

/Nekem is megvannak a hibáim , de ez már nagyon kiakasztó/

Több mint fél éve vagyunk együtt

15/l 16/f


2014. ápr. 17. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele... aztán ha nem változik hagyd a csudába
2014. ápr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem fogom dobni hisz szeretem!

De ez már nagyon nevetséges..

2014. ápr. 17. 21:52
 3/6 anonim ***** válasza:

15 éves vagy, és nálad alszik a srác, akivel fél éve jársz?!

Éretlenek vagytok, ennyi a titok nyitja.

2014. ápr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nyugalom!:)

Külön szobában úgy , hogy anya és apa ia itthon vannak :)

2014. ápr. 17. 22:00
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 Ezt a mesét a szüleiddel kell elhitetned, nem velünk. Én is voltam 16 éves, csak sajnos nagyon régen. :-)

A srác nagyon beléd van zúgva. Semmiképpen se dobd ki! Egyszerűen csak "szerelmes" és minden idejét veled akarja tölteni. Azért hisztizik, és sértődik meg, hogy ezzel is kényszerítsen téged arra, hogy csak vele legyél. Ezt nevezhetjük éretlenségnek is (mert az), de akár a szeretet jelének is felfoghatod. Ha nem érdekelnéd, akkor nem lenne, ilyen fontos neki, hogy veled legyen. Nyugtasd meg, biztosítsad, hogy csak őt szereted! Sok ölelés, és még több puszi.

Ha még szűz vagy, akkor még legalább 2-3 évig maradj is az! Akkor se add oda magad, ha a szereteted bizonyítékaként kéri! Ha tényleg szeret, akkor nem sürget, hanem vár rád!

36Ff

2014. ápr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó , köszönöm a választ , nagyon megnyugtattál!:)

Persze , hogy szűz vagyok és egy joo darabig az is maradok.

Köszönöm mindenkinek a választ azért!:)

2014. ápr. 18. 06:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!