Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi a szerencsesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a szerencsesebb egy parkapcsolatban; ha teljesen hasonlitunk, egyezik a velemenyunk, a felfogasunk, a viselkedesunk vagy ha egymas ellentetei vagyunk?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 17. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Harmónia a legjobb:

túl sok hasonlóság ne legyen, mert abból tök nyomi párok tudnak kialakulni

túl sok ellentét se legyen, mert akkor egymás agyára fogtok menni

Valami arany középút javasolt :)

2014. ápr. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem inkább a második.midnig van téma és szerintem aranyosak azok a párok akik mindig ölik egymást de csak olyan játékosan :)
2014. ápr. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elengedhetetlen a hasonló értékrend, az érdeklődés, életstílus. Ha ez nincs meg, az csak feszültségeket szül. Ugyanakkor fontos az is, hogy mindenkinek legyen meg a saját kis intim szférája, élete (munka, hobbi, barátok), amibe a másik felet csak részben engedi be. Ez így egészséges.
2014. ápr. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Költőnő? ***** válasza:
Ellentét ne... Az hosszú távon ritkán életképes :(
2014. ápr. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ellentét nem jó. Legalábbis hosszú távon. Szerintem az a jó, ha minél több dologban hasonlítotok.
2014. ápr. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha az apróságokban, mindennapi dolgokban nem hasonlítotok, nem értetek egyet, azzal nincs baj. Sőt, szerintem igazán jó dolog megvitatni az efféle dolgokat, meghallgatni a másik szemszögéből, stb.

Viszont a jövőről kialakult képnek egyezni kell, másként hová vezetne a kapcsolat, ha hosszú távon is mást akarnátok?

2014. ápr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!