Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot vegyek barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Jövő héten lesz a születésnapja, régóta együtt vagyunk és szoktam csak úgy is meglepni, meg sok ünnep kifogytam az ötletekből.

Virág meg mindenféle gaz kizárva nem szereti, ékszer már vettem neki rengeteget nem jó, közös képes tárgyak fotókönyvek kizárt, már mindenhonnan mi nézünk vissza a házban :D, egyedi kézzel készült kreatív ajándékok nem hozzák lázba próbálkoztam ilyennel is, plüsst kapott már sokat. Szexi fehérnemű Valentin napra ellőve, ruhaneműk kizárva, tele a szekrény vele, lehet szekrényt kellene vennem neki :D nem jó mert nem fér be, aztán már nagyobb ház kell :D de most komolyan nem tudom. Figyelem folyamatosan mi kell neki, de semmi, használható. Azokkal kapcsolatban amiket szeret, már rég kimerítettem minden lehetőséget.

Most lesz 21 éves.



2014. ápr. 18. 01:29
 1/4 anonim ***** válasza:
süss neki szív alakú pizzát
2014. ápr. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1: Azt biztosítok neki bármikor.

2: Ez jó ötlet kajának köszi, de ajándék még mindig kellene :(

2014. ápr. 18. 01:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Vibrátor, sex társas én ezeknek örülnék vagy ha jobban van pénzed akkor wellness hetvege
2014. ápr. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egy hegedűnek örülnék, de hát kinek mi...


Amúgy meg kérdezd meg a barátnődet, minek örülne. Én is ezt szoktam, ha valakinek ajándékot kellene vennem, de fogalmam sincs mit vegyek. Jó esetben ilyenkor azt mondják, hogy "nem kell nekem ajándék".

2014. ápr. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!