Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EX PROBLÉMA! MIT TEGYEK? (Többi lent. Kérlek szépen titeket csak normális válaszokat adjatok! )

Figyelt kérdés

Na szóval. Lassan 1 éve vagyunk együtt barátommal. Azonban a volt barátnője (menyasszonya volt......) folyamatosan irkál neki valamint ha éppen összeveszik a csaj az aktuális barátjával egyből az én barátomat hívja fel zokogva, hogy találkozzanak stb... Barátom állítja, hogy csak barátok, és én reagálom túl a dolgokat. De akkor is nagyon zavar. Mit tanácsoltok? Hagyjam rájuk, vagy magyarázzam el a barátomnak 20.jára is, hogy mennyire bosszant és állítsam választás elé? Most azt érzem. hogy akármennyire is szeretem őt, és nem szeretném elveszíteni nem tudok vele úgy együtt lenni, hogy ez a nő még mindig része az életének.

Segítségeket köszi.



#ex #volt barátnő/menyasszony
2014. ápr. 18. 11:30
 1/8 Költőnő? ***** válasza:

Van arra utaló jel, h akarnak egymástól még vmit?

Ha nem, akkor miért zavar?

Ha igen, tisztázni kell.

2014. ápr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
beszéljétek meg mindenkpp, sminig mndd ki a mit érzel
2014. ápr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehetne egy békülős szex!
2014. ápr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a mondatod így is igaz?


"Barátom állítja, hogy (...) én reagálom túl a dolgokat."


mert ha igen, akkor az egy óriási csuklyás-baltás red flag. menekülj.

2014. ápr. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 PearlDiver ***** válasza:

Találjatok ki egy kompromisszumot, amit mindketten elfogadtok. Pl. ő csak minden második héten veszi fel a telefont, ha a csaj hívja, te pedig nem hisztized túl, amiért nem olyan bunkó hogy felé se néz többet.

Szerintem nem a barátod tehet arról, hogy ragaszkodik hozzá a csaj... nem lehet neki könnyű, ezt vedd figyelembe.

2014. ápr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

No akkor kezdjük az elején....

Lassan 1 éve vagytok együtt. A kapcsolatotok jó? Foglalkozik Veled eleget? Fejlődik a kapcsolat előre? Együtt éltek? Beszélgettetek közös jövőről?

Ha egy Nő egyszer már bejött egy férfinak akkor az soha nem lesz közömbös a számára, kivéve ha szándékosan megbántotta, megcsalta, kihasználta vagy még annál is rosszabb. Ez ellen nehezen tudsz mit tenni, féltékenykedéssel csak ártani fogsz a kapcsolatoknak. Ha jól értem akkor nem a párod keresi az Exét, hanem a Nő keresi a párod, amikor támaszra van szüksége. A párod ezt elmondta Neked vagy titkolta? nagyon nem mindegy!!!!

Ha a kapcsolatotok rovására megy a dolog akkor Én biztosan nem hagynám, ha a párod továbbra is úgy foglakozik Veled mint korábban, akkor meg rábíznám mindaddig amíg őszinte és nem hazudozik.

37F

2014. ápr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, azóta találkoztunk 4-en.. a csaj is a párjával jött, mi is ketten mentünk..:) megbeszéltünk mindent. Tényleg csak baráti a kapcsolatuk, a lány babát vár a mostani vőlegényétől. A párom pedig ott előttük megkérte a kezem.:)))))))))) nagyon nagy az öröm. úgyhogy tényleg csak túlreagáltam a dolgokat.:)
2014. ápr. 20. 23:17
 8/8 anonim ***** válasza:
haha de ismerős :D Rózsaszín felhő, minden happy, ex csak jót akar...aztán bumm keféltek....
2016. szept. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!