Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütött a barátom! Szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütött a barátom! Szerintetek jogos volt tőlle?

Figyelt kérdés
Tegnap este ott voltam a barátomnál.Véletlenül elfelejtett kijelentkezni a facebook profiljáról,én meg megláttam ,hogy egy rakás nőnek ismerős felkérést küldött.Erre én nagyon kiakadtam.Persze én higgadtan próbáltam vele megebszélni a dolgot.Ő pedig terméseztessen mindent letagadott még rám próbálta fognia dolgot, és elkezdett velem kiabálni.Aztán pedig a falhoz lökött és bele ütött egyet a hátamba.És kidobálta a cuccaim és kizavart.Én sírva rohantam az éjszaka közepén haza... annyira kiborultam.A szüleimnek elmeséltem mit tett és azt mondták inkább hagyjam nem éri meg aki egyszer megtesz egy ilyet az máskor is megfogja.
2014. ápr. 18. 12:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt jogos és hagyd ott a p*csába!! Aki ilyet tesz 1 nővel az 1 agresszív állat! 17/F
2014. ápr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
lol, egy elmebeteggel jársz/jártál, én hagynám a f4szba :)
2014. ápr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt jogos.


Ennyi erővel teljesen más miatt is megüthetett volna.


Ha pedig fontosabb pár jelölés, mint a párkapcsolat, akkor

örülj neki, hogy megszabadultál tőle.

2014. ápr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Mr. Truth ***** válasza:
100%
Ha van eszed szakitasz, legközelebb a karodat töri el.
2014. ápr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem volt joga megütni. Igazán visszaüthettél volna. Hagyd ott, nem érdemel meg.
2014. ápr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

ez egy tökéletes bukta a barátodnak nem tiszta a keze és az hogy egy nőt megüt hát ezt nem vitatom inkább :)


szerintem hagynod kéne lehet találni ettől normálisabb hűségsebb és rendesebb pasit aki nem is ütne meg soha

2014. ápr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hagyd el...
2014. ápr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
nem is szeretném vele folytatni a kapcsolatot!Na meg még ő van megsértődve úgy néz ki mert nem is jelentkezik habár az is hidegen hagyna ha írni mivel nem bocsájtom ezt meg neki eldöntöttem magamban!
2014. ápr. 18. 12:20
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek ment a zöld kéz. Menjen a kannyába.Örülj, hogy nincs már. Egyesek mit képzelnek . Még jól el is veretném. Ha meg tudott ütni, akkor nem szeretett. Sajnálom.
2014. ápr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezek után kérdés, hogy elhagyd-e?

Apád helyébe átmentem voltam ehhez a kis patkányhoz és a lelket is kivertem volna belőle.

2014. ápr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!