Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akibe szerelmes vagyok és elméletileg ő is belém, de 3 év a különbség kettőnk közt, ezért nem járunk. Zavarja őt a korkülönbség (én vagyok a kisebb). Tehát most csak úgy elvagyunk, hogy senki se tud róla... De mostanában nem törődik annyit velem, mint régen. Most vakáció van a suliban, én azt gondoltam, hogy ennek köszönhetően sokkal többet leszünk együtt, de pont ellenkezőleg. Minden délután dolgozik, és baj, ha délután megyek a munkahelyére, mert nem akarja, hogy velem lássák. Mindig valami fontosabb, mint én. Nem szán rám egy kis időt. És ha mondom neki, még neki áll feljebb. Hogy neki milyen sok dolga van stb. de én mindig tudok időt szakítani rá. Ez így nem mehet tovább, de nagyon szeretem. Mit kellene tennem?
2014. ápr. 18. 12:37
 1/1 Fényember ***** válasza:
Tudom..nehéz..de hagyd a csajt!...Személy szerint engem is zavar ha egy fiú fiatalabb nálam...de én nem is hülyíteném...hagyd ott...és ha igazán fontos voltál neki csak szégyellt..akkor mikor már nem leszel vele..rá fog ébredni hogy egy olyan embert taszított el magától aki igazán szerette őt...és utána tálán ha erre rájön hajlandó lesz nyíltan is felvállalni téged...nem pedig szégyellni...ha meg nem így lesz...csak kihasznált :/
2014. ápr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!