Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátom?

Figyelt kérdés

A fiúk általában megnéznek, sokszor szólítanak le, szóval nem hiszem hogy a külsőmmel lenne gond, egyébként 173 cm és 63 kg vagyok. Elég szerény vagyok és gyakorlatilag nulla önbizalommal rendelkezem.Igazából fogszabis vagyok és engem nagyon zavar, viszont mások azt mondják nagyon jól áll, de nem hiszek nekik. Voltam már randin meg ilyenek szóval nem mondanám, hogy a fiúk nem érdeklődnek irántam, de valahogy soha semmi komoly nem volt, még az első csók sem volt meg ami már egyre jobban zavar, feltéve, hogy a környezetemben szinte mindenkinek van pasija én meg még csak nem is csókolóztam. Mit csinálhatok rosszul? Miért nem akar egy normális fiú sem tőlem semmit? Úgy érzem mindenki rátalál a nagy Ő-re csak én nem , és kezdek kétségbe esni. Nem akarom én siettetni ezt a dolgot, de azért ennyi idősen szerintem mostmár történhetne valami velem is.

16/L


2014. ápr. 18. 13:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nincs önbizalmad, azért.
2014. ápr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem bántásból, de velem 16 évesen szó szerint semmi se történt még és nem is járt ezen az agyam, hogy húú mikor történik már végre... :D
2014. ápr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem sincs barátnőm és lassan 17 leszek és nem is csókolóztam még sosem... 163 cm vagyok 68 kg körül...majd eljön az ideje mindennek :)
2014. ápr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Hát mert... a zene az jo... szorakozáss
2014. ápr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jó, nyilván nem vagyunk egyformák:D
2014. ápr. 18. 13:04
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok ezzel kb. csak fiúként nehezebb mert neked kell kezdeményezni.
2014. ápr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát de lányként meg aztán várhatom a csodát:D ha fiú lennék legalább kezdeményezhetnék
2014. ápr. 18. 13:06
 8/13 anonim ***** válasza:
bőven van még időd mindenre, van aki 20+ és még szűz... és nem is panaszkodik, mindennek eljön az ideje :) csak ne légy türelmetlen, keress egy hobbit, barátnőkkel legyél stb aztán ha jön a herceged akkor jön :D
2014. ápr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Lányok is kezdeményezhetnek, nem kell megvárni, hogy a sült galamb a szádba repüljön...
2014. ápr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Lányként is nyugodtan kezdeményezhetsz..


Vagy ragaszkodhatsz a középkori konvencióidhoz 20-on éves szűzként is

2014. ápr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!