Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak egy ember iránt érezhetün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy ember iránt érezhetünk mély és igaz szerelmet életünk során?

Figyelt kérdés

ti mit gondoltok erről?


A barátomnak volt egy nagy szerelme akit 5 évig szeretett..de a lány otthagyta..

az a baj, hogy én úgy érzem az a lány volt neki az igazi és nem én...

úgy érzem hogy engem nem fog olyan mélyen szeretni, mint őt

bár a barátom, azt mondja, hogy engem még sokkal jobban..nem tudom ezt hova rakni, mert nekem jóhogy ezt fogja mondani..

Egyébként 2 éve vagyunk együtt és velem tervez engem szeret, oké ezt tudom, de azt is, ha a lány nem hagyja el, máig vele lenne

(amugy amikor ők együtt voltak, mi a barátommal már akkor is haverok voltunk és sokat beszélgettünk, és tetszettem is neki..)

Ti hogy gondoljátok ezt?

nem a szép és megnyugtató válaszokért jöttem, hanem az őszintékért..

köszönöm!!


2014. ápr. 18. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. ápr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát ha nem óhajtozik az előző barátnője iránt, vagy egy-egy veszekedésnél nem hozza fel, h bezzeg a sári(csak mondtam nevet), vagy nincsenek neki titkos képei róla a gépen/telefonján, vagy nem őrizte meg a régi üzeneteit, vagy nincsenek előtérben "sári"-tól apró emlékek. pl kulcstartó, karkötő, díszfigura a szekrényen. nem abból a bögréből iszik, amit tőle kapott. meg ilyenek. szóval nincs rá utaló tényező, amit azt jelentené, h még kötődik a csajhoz, még ha csak tudat alatt is, akkor szerintem aggodalomra semmi ok.
2014. ápr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én ugyanez vagyok pepitában.. eddig minden kapcsolatomban (6 kapcsolatom volt) azt feltételeztem a nőről, hogy nem tudok olyan jó lenni, mint az előző barátai. Bevált, mert egyiknek sem feleltem meg, úgyhogy 32 évesen lassan belenyugszok. :)
2014. ápr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem saját tapasztalatból beszélek, de szerethetsz több embert is. Valószínűleg minden szerelmedet másképp szereted, és ezekben nincs minőségbeli különbség, szóval nem aggódnék a helyedben. Ha meg közben is tetszettél neki, az szerintem külön jó, mert nem volt vak az előző szerelme mellett sem, úgyhogy szerintem nem kell attól félned, hogy téged miatta nem fog annyira szeretni/nem szeret annyira :)
2014. ápr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

azt konkrétan nem tudom, hogy gondol-e rá, mert fel se hozza, mert én inkább én hozom fel a veszekedéseknél...

ahogy azt sem tudom, hogy van olyan cucca, a mi lánytól van..és nem tudom h van e gépén vagy akárhol róla kép...tényleg nem tudom..

de azt tudom, h egy üzenetet meghagyott tőle, amiben csaj elmondja mennyire sajnálja stb..ezt nem tudom h meg van-e még neki... de számomra ez is eléggé fájó

2014. ápr. 18. 13:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem a saját érdekedben jobban jársz, ha kivered ezt a dolgot a fejedből. Próbálj meg boldog lenni vele, és ne hozd fel az exét. A mában próbálj élni, és ne a holnaptól félj. Sajnos még a legjobb kapcsolatok is végződhetnek szakítással, de az addig eltelt időt kell értékelni. És ha te most így érzel a kapcsolatodban, akkor ha esetleg igazad lesz, akkor nehéz lesz majd a szép dolgokra koncentrálnod, pedig biztos, hogy azért az van a többségben. Ha ennyire fájó ez a dolog, beszélj vele őszintén a félelmeidről, hátha megértő lesz, és te is kiadhatod magadból amit kiszeretnél, ráadásul nem egy hiszti, hanem egy őszinte beszélgetés keretében. :)
2014. ápr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Tyler913 ***** válasza:
100%

Korábban egy ilyen kérdésre egyértelműen nemmel feleltem volna. Ma már kicsit másképp látom,mert egyre több olyan emberrel (főleg lánnyal) találkozom,akik hosszú évek múltával sem tudják elengedni a véget ért kapcsolatot.

És másoktól is hallottam hasonló véleményeket,mely szerint az ember egyszer szíve egyszer tud úgy igazán,romlatlanul kinyílni a szerelemre. Ha akkor csalódik,utána már nem lesz ugyanaz.

2014. ápr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Van aki minden nap más iránt. (Komoly!!!!!)
2014. ápr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A kérdésedre nem tudom a választ DE

én is ugyan ebben a helyzetben voltam. Tudom, hogy milyen érzés, de azon voltam, hogy már csak azért is jobban szeressen engem...és végül jó pár év, de igy történt. Ne add fel :)

2017. nov. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok

Most látom, hogy 2014es kérdés

Mi a helyzet azóta? Együtt vagytok?

2017. nov. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!