Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleestem egy olyan srácba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleestem egy olyan srácba aki minden csajjal kavar és senkit nem vesz komolyan, hűtlen. Mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Persze az ilyenek jönnek be nekem is, akik "elérhetetlenek" és rosszfiúk. Voltunk egy buliban nemrég, táncoltunk és egy rövid csók is volt. De állítólag minden buliban ezt csinálja..barátnője volt, őt is megcsalta, meg nem is szerette. Pedig most nem beképzeltségből mondom, de szerintem nagyon szép és szerethető lány vagyok. És nem is az a kis csendes jókislány.. szóval nem értem hogy miért nem érdeklem. Valahogy azt szeretném elérni, hogy kicsit többet találkozzunk mondjuk bulikban vagy valahogy, és hogy megismerjen. Hátha megváltozik a véleménye és a viselkedése. De persze tudom hogy ennek az esélye kb 0, mert ha eddig mindenkivel ezt csinálta, 100% hogy én sem leszek kivétel.. :) De mégis az szeretnék lenni. Van valami ötletetek vagy teljesen veszett ügy?
2014. ápr. 18. 13:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát jobbha ki esel belőle !!
2014. ápr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 GVivi ***** válasza:
Szerintem felejtsd el....ha hűtlen és elkezdtek végül ti járni, ki tudja lehet hogy téged is megcsal.De ha annyira biztos vagy benne hogy te sem vagy kivétel akkor miért próbálkozol?Találkozzál másokkal és ha látja hogy már nem érdekled lehet hogy pedálozni fog nálad....ha meg nem akkor nem is érdekelted.De azért sok szerencsét!:)
2014. ápr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ribi vagy ha ilyen pasi kell! 26/f
2014. ápr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Kedves kérdező, ilyen amikor valaki nagyon ösztönös, sajnálom :( Remélem nőni fog azért majd az érzelmi intelligenciád.
2014. ápr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, az ilyenek sose változnak meg, kutyából nem lesz szalonna. Az ilyen mellett csak szenvedés és állandó gyomorgörcs egy nő élete....
2014. ápr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

lehet, hogy te már nem hallgattad Ganxstát, de ő megmondta már nagyon rég, hogy: "Ilyenek a nők, a szemeteket szeretik, izgatja őket ha a pali kib_szik velük, azt hiszik, megváltoztatnak, de későn veszik észre, hogy hibáztak."

Milyen igaz.

2014. ápr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

5-ös

Tiszta ösztönös a kérdező, hiába mondod, úgyis mindig ilyen "vagány" csávókra fog menni, aztán 200 ezerszer is megégeti magát és 40 évesen egyedülálló macskás nő lesz belőle

2014. ápr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A nők többsége ilyen és az ilyenek kellenek nekik.Szóval nyugodtan csináld,utána majd téged is megcsal és az összes többit is.De sajnos ez kell a nők többségének,a kivételek meg foglaltak...
2014. ápr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Hát tudom hogy tényleg jobban tenném ha elfelejteném, de annyira vonz. De nem lesz más választásom. Nem akarom hogy hülyének nézzenek és megcsaljanak...

Egyébként én nem csak ilyen pasikra megyek, és azt gondolom, hogy nem leszek 40 évesen egyedülálló macskás nő kedves 7. válaszoló. Eddig akikkel együtt voltam egyik se volt ilyen :) Abban tényleg nem lenne nekem semmi jó ha ilyennel lennék együtt, csak most benne megfogott valami és nem tudom kiverni a fejemből.

2014. ápr. 18. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!