Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért használhatja még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért használhatja még mindig társkeresőt?

Figyelt kérdés

A párommal néhány hónapja vagyunk együtt, egy társkereső oldalon ismerkedtünk meg. De nemrég rábukkantam és láttam, hogy még mindig fel szokott kukkantani, mert mutatja, hogy mikor volt utoljára aktív. Más lányokkal kavarhat? Vagy kérdezzek rá nála?

Sajnos nem ilyen embernek ismertem meg, hogy több vasat tartana a tűzbe vagy bnő mellett ismerkedne.



2014. ápr. 18. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá...
2014. ápr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 PearlDiver ***** válasza:
Mi tart vissza attól, hogy rákérdezz...? Mi jobban fogjuk tudni szerinted?
2014. ápr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem amikor ilyen volt, akkor töröltem róla magam.

Persze némelyik oldalon van chat/beszélgetés, onnan,

aki számomra fontos volt (pl jó volt vele beszélgetni,

normális embernek tartottam), átvittem skype/facebook

chatre, mielőtt töröltem volna az accom.

Tehát ha úgy érzi, minden rendben közöttetek, akkor

simán letörölhette volna már magát (bár lehet az én

gondolkozásom a szar, ki tudja...)

2014. ápr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is felnézegetek hogy kik vannak ott (szerencsétlenkednek), de nem írok senkinek se már. csak valamiért nem tudom abbahagyni.
2014. ápr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!