Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S.! Mi a véleményetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S.! Mi a véleményetek? Higgyek neki vagy ne? Ld. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt, már tervezzük a közös jövőt, nagyon szeretjük egymást. Ma, amikor épp az ágyon feküdtünk, egy kiadós szeretkezés után, hívta valaki. Egy lány volt, aki azt mondta, 3 hónapos terhes a barátomtól. A párom belement a beszélgetésbe, és halálra szívatta a csajt. Pl.: "Legalább lesz egy szép kis fiunk!" Én teljesen kibuktam, erre azt mondta kár kiakadnom, mert valakik szórakoznak vele, a háttérben röhögtek, és különben is, ha lenne bármi titkolni valója, előttem beszélné meg az ilyet? Egyszerűen belement a játékba, ennyi. És esküdözött, hogy soha nem csalt meg. Most akkor mit gondoljak? Ti mit tennétek? (24L-21F)
2014. ápr. 18. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
még csak nem is magas lap, dobás
2014. ápr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vannak barmok, ne vedd komolyan. Ha komoly a dolog, előbb-utóbb úgy is kiderül, de ne izgasd magad, ez valszeg tényleg csak poén.
2014. ápr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Engem az kever meg, hogy nem is jött zavarba, tök nyugodtan belement a játékba. Ha lenne alapja, csak mondta volna neki, hogy most nem ér rá nem??
2014. ápr. 18. 18:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Sántít a leírás.


"halálra szívatta a csajt": Ezek szerint tudod, hogy

nem volt semmi

"kiadós szex után" fölösleges info, elég lett volna

annyi, hogy felhívta egy csaj

"háttérben röhögtek, szórakoztak"

baromi nagy tisztelete lehet annak a srácnak


Miért ne ment volna bele a játékba? Zavart volt?

Leesett a vérnyomása? Izzadt a beszélgetés közben?


Amúgy is, egy ilyen dolgot, hogy valaki terhes a másik-

tól, nem telefonon szokás megbeszélni.


Tehát vagy telefonos szívatás volt, vagy kamu a kérdés.

2014. ápr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én a végére járnék mert ápr.1 már elmúlt.
2014. ápr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kamu kérdés...nagyon nyomaszt a dolog!
2014. ápr. 18. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!