Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyire szoktátok kihaszná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire szoktátok kihasználni az alkalmat, ha van lehetőségetek beleolvasni a párotok személyes üzeneteibe? és mit tapasztaltok általában?

Figyelt kérdés
Én nagyon ellene vagyok. De megtudtam, hogy egy srác bepróbálkozott a barátnőmnél, és muszáj volt megtudnom hogyan reagálta le, mert nem a barátnőmtől tudtam meg. Azóta nem is beszéltek, szóval sokra nem mentem.
2014. ápr. 18. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azóta nem beszélnek, csak egyfolytában dugnak.
2014. ápr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem elég sokat elárul egy kapcsolatról, ha ennyire hiányzik a bizalom. Én bízom a páromban, sokszor lenne lehetőségem elolvasgatni az üzeneteit, akár sms-eket, akár netes beszélgetéseket - és egyszer sem jutott eszembe, hogy így is tegyek. Ha olyan helyzetben lennék, mint te, hogy megtudnám mástól, hogy bepróbálkozott valaki a páromnál, az sem zavarna, hiszen tudom róla, hogy nyilván elutasította egyértelműen a közeledést. Különben nem velem lenne.

20L

2014. ápr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom elfogadni én sem. Fő a bizalom.
2014. ápr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem szoktam beleolvasni.
2014. ápr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 PearlDiver ***** válasza:

Tudom a barátnőm jelszavát gmailjéhez, facebookjához is, de nem olvasgatom, mert az bunkóság. Ha velem van és valaki ráír, esetleg odanézek hogy mit beszélget, de akkor is csak ha őt ez nem zavarja. Jobban bízom benne, minthogy kémkedjek utána, és sajnálom azokat, akik képtelenek erre a bizlomra...

24F

2014. ápr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Alkalmam lenne, de soha nem éltem vele. Nem tudnék utána a szemébe nézni.
2014. ápr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Költőnő? ***** válasza:
Nagyon ellene vagyok. Egyszer kénytelen voltam ehhez folyamodni, mert hiába kérdeztem, nem tudtunk érdemben beszélni, viszont vmi nem stimmelt. Sajnos bejöttek a megérzések de azóta sem tettem ilyet és marha aljas dolognak tartom amúgy még úgy is h meg kellett tennem.
2014. ápr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én tudtam a barátom facebook-jelszavát, de soha nem gondoltam rá, hogy belépjek vele!
2014. ápr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatban mindig van személyes szféra ami szent és sérthetetlen....ezt az elején tisztázni kell!!!!

Volt olyan barátnőm aki megnézte a leveleimet az engedélyem nélkül...egyszer elnéztem ,de közöltem Vele, hogy nem lesz második.

Sajnos volt....egy szó nélkül megfogtam a cuccaimat és odébbálltam. Tiszteletlenség és a másikkal szembeni bizalom teljes hiánya!!!

37F

2014. ápr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akinek nincs mit takargatni, azt nem zavarja az ilyesmi, és nem háborodik fel ha megtörténik.
2014. ápr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!