Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsokat kérhetek? (alul)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsokat kérhetek? (alul)

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok van egy barátom tudják a szüleim és nem szóltak rá úgy, ma is talztunk ( de am semmi komoly semmi csók szex még a kézfogás sem) max csak megszokott ölelni, és ő azt mondta nem törődik senki véleményével (ő 13és fél éves) 7.-kes de engem mégis zavar hogy a barátaim piszkálnak hogy : Miért mi lesz hívod Danikádat ( és ezt azért mondják mert mikor piszkálnak akkor mindig meg véd engem :) ) mit tegyek?
2014. ápr. 18. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz velük, csak irigykednek rád
2014. ápr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Grim13 ***** válasza:
82%
ne törődj velük, ha együtt maradnátok még 3-4 évig ők otthon fognak sírni egyedül fagyizva te meg lesz kivel beszélgess, 2 év múlva úgyis más iskolába fogsz járni mint ők, 1 év múlva erre ők is rájönnek és kapcsolatot akarnak építeni tudat alatt hogy legyen kivel pajtásolni később, nyugodtan mond azt hogy "hívhatnám mert lehet rá számítani de nem kell mert egyedül is szájba tudlak vágni" vagy kevésbé durván "..... egyedül is el tudlak küldeni a fenébe"
2014. ápr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi ^^
2014. ápr. 20. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!