Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhanyagol a barátom. Miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhanyagol a barátom. Miért?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért de egész nap fel sem hív, este sem beszélünk sokat, nagyon ritkán jár udvarolni is... miért van ez?

2014. ápr. 18. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
te meg nem tudsz kommunikálni vele, remek kapcsolat lehet.
2014. ápr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ezt a parodtol kellene megkerdezni...ha nem tudjatok megbeszelni ezt es a problematokat akkor nincs jovoje a kapcsolatotoknak
2014. ápr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És te? Te szoktad őt hívni keresni?
2014. ápr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én szoktam hivni mert érdekel mi van vele, de ő nem szokott. Nagyon szeretem és mondtam már neki h nekem igy nem jo h elhanyagol, erre a válasza az volt h miért hanyagolna ő el... ő nem érzi ugy h el hanyagol.
2014. ápr. 18. 20:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha még nem mondtad neki,hogy téged zavar az,hogy gyakorlatilag te tepersz jobban,akkor sürgősen mondd meg neki.Ha pedig nem változtat a hozzáállásán,akkor nem vagy neki annyira fontos.Ha tényleg érdekelnéd,nem így viselkedne.Szólj neki,hogy ébredjen fel,vagy elveszít.Már ha érdekli egyáltalán,hogy elveszíthet,mert én elég linknek gondolom a leírásod alapján.
2014. ápr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a javaslatodat! :-*
2014. ápr. 18. 20:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Vett esetleg egy kocsit?

Vagy nem tudja valaki, jött ki valamelyik népszerű játéknak (Wow) újabb verziója?

2014. ápr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló... nem értem mit akarsz evvel a kérdéssel?? :DD
2014. ápr. 18. 21:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az utolso valoszolo arra utal h mas foglalja le....de en azt tanacsolom h NE hivd NE keresd mert lehet h idegesiti vagy hasonlo.

Vard meg mig o keres teged es akkor jon ra h mennyire szeret;)

2014. ápr. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!