Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég csúnyán kihasznált a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég csúnyán kihasznált a barátnőm, most meg könyörög. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagy vonalakban elmondom, hogy hogyan.

Csak a kisebb hírnév miatt jött velem össze és hogy féltékennyé tegyen másokat. (Ez a "hírnév" azért van mert más nemzetiségű vagyok és felénk ritka az ilyen így szinte mindenki ismer). Ezt ő maga mondta, igaz nem nekem hanem másnak de nem tudta, hogy én is ott vagyok így a saját fülemmel hallottam mindent... mondták már nekem régebben is de sose hittem el mert túlságosan szeret(t)em. Most, hogy ezt hallottam minden megváltozott és még mindig nagyon fáj, hogy pont ő tette ezt velem én meg teljesen bele voltam bolondulva és szó szerint mindent megosztottam vele, még a legmélyebb titkaimat is. Visszagondolva túl szép és tökéletes volt minden, gondolhattam volna. Ez 3 hónapja történt. Azóta is könyörög nekem, hogy visszajöhessen hozzám és nem bírok ellenállni de ha már egyszer átvert akkor mi a garancia arra, hogy még egyszer nem fog?! De olyan nehéz nélküle úgy érzem, hogy szükségem van rá. Eddig még senkinek nem sikerült visszanyerni a bizalmamat mert csak egyszer bízok meg mindenkiben. Egyszer úgy érzem, hogy tényleg szeret, máskor meg úgy, hogy megint átverne. Így nem tudom mi legyen, nem szeretném elengedni. Ti mit tennétek a helyemben? Másfél éves kapcsolat (volt).


2014. ápr. 18. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:

az mindegy ki kivel miért jön össze, csak az számít, hogy a kapcsolat minősége milyen, megszerették e egymást, kiegészítik e egymást, egymás társai e, összetartanak e, meg maradnak e együtt, stb.


én nem adnék esélyt amúgy, mert instabil emberek instabilak is maradnak, személy szerint nekem meg ilyenekre nincs szükégem.

2014. ápr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem adj neki még egy esélyt ;) hátha nem olyan durva ez a kihasznalas, csak valamit kavart
2014. ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Átvert. Pont. Én a helyedben nem adnék neki még egy esélyt. Viszont arról nem írtál semmit, hogy miért érzed úgy, hogy szeret.
2014. ápr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ne csinálj segget a szádból, hagyd a francba
2014. ápr. 19. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Adj neki még egy esélyt!!! és vigyázz, de még egy esélyt mindenképp megérdemel!
2014. ápr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

és ezt a szemedbe is mondta utána? vagy mondott olyasmit, hogy azóta megbánta és tényleg szeret?

hát max úgy mennék bele a helyedben újra hogy óvatosabb vagyok, de azért hallotunk már ennél durvább sztorikat is. gondolom ha csak féltékennyé akart volna tenni másokat és megmutatni hogy neki megy, akkor nem marad veled 1,5 évig.

2014. ápr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
és mi van a beléd szeretett és téged szeret?
2014. ápr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"és mi van a beléd szeretett és téged szeret?"

Mi van akkor? Miért kellene ezzel foglalkoznia ezek után?

2014. ápr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!