Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem hisz nekünk senki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hisz nekünk senki? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Van egy fiúbarátom , aki ugyan olyan szeretett gombóc mint én. Összebújunk , ölelkezünk , mikor ilyen haveri házi bulik vannak , akkor meg együtt alszunk összebújva. De csak ennyi. Mindenki azt hiszi hogy lefeküdtünk egymással , pedig nem , csak szeretett hiányosak vagyunk , és néha jól esik. Sokan pedig emiatt nem mernek közeledni hozzám mert azt hiszik járunk o.O

2014. ápr. 18. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
a már úgyis híre ment akkor már nyugodtan dugjatok is.
2014. ápr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátod meleg.
2014. ápr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Dehogy meleg :)
2014. ápr. 18. 22:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Ha 11-12, akkor ez még elmegy. De azt tudnotok kell, hogy felnőtt emberként ha lesz egy partneretek, mármint komoly partner, szinte kizárt, hogy tolerálni fogja, hogy ti összebújva alszotok a fiúbarátoddal, csak mert ő egy micsoda nagy szeretetgombóc.


A másik, ezzel kapcsolatos nehézség, hogy ha valamelyikőtöknek lesz egy kapcsolata, az éppen egyedülálló szeretetgombóc k....rvára ki fog akadni.


Ez az én saját tapasztalatom.


Igazából nincs mit tanácsolni, az élet majd úgy is hozza magával ezt az egészet ahogy felnőtök. Vagy az lesz a vége, hogy összejöttök, vagy ha valaki mással jöttök össze, akkor meg elkerülhetetlen, hogy valamilyen szinten eltávolodtok egymástól.

2014. ápr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én 15 vagyok , barátom pedig 16 éves.
2014. ápr. 18. 22:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez tipikus emberi reakció.Én is hihetetlennek tartanám.Persze van ilyen Barátság is,de egy kívülálló ezt kapcsolatnak látja.Ne csodálkozz,hogy nem udvarol senki,ha egy fiúval"bújócskázol".
2014. ápr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 PearlDiver ***** válasza:
Ha nem bujtok egymáshoz ilyen feltűnően, hátha hihetőbb lesz a sztori.
2014. ápr. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!