Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek komolyan kidobott?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan kidobott? (lent)

Figyelt kérdés

Ma előttem udvarolt egy lánynak a pasim, és fogdosta.

Rólam gyakorlatilag tudomást sem vett. Ott durrant el az agyam, amikor le magázott, mintha én is csak "tanítvány" lennék. ekkor elköszöntem tőle, mert elegem volt ezt nézni. Utánam jött... hirtelen olyan méreg öntött el, h hangosan rászóltam, h miért csinálja ezt előttem, erre ő azt válaszolta, h félreértem, egyébkéntis dolgozik... és h neki nem kell egy ilyen problémázós lány, és felejtsem el... (azt nem értettem, h miért mondta, h nem zavarom, és találkozhatunk, ...eleve nem is megyek oda ha dolgozik. Ő mondta, h neki megfelel, és vár.)


Ok nélkül sohasem féltékenykedek, de ha nyugi van mindig van valami produkciója. Tudja, h heves a természetem, mégsem fogadja el, ha húzza az agyam, én kiakadok.


Később ezt tisztázni akartam. Felvette a telefont. (veszekedés után vagy kinyomja, vagy felveszi és kiabál velem) Most annyit mondott, h megálmodja mi legyen, nem tudja még, holnap hív...Normális volt a hangja. (Mégis motoszkál bennem, h mi rosszat tettem neki? Őt nem zavarná, ha én kéjelegnék egy fiúval? az eset előtt még puszika, meg szeretlek, és ennyi elég, h ne szeressen?)

Alapvetően nem féltékenykedek, nem tartom pórázon, de ez ma kiütötte a biztosítékot. Talán hagynom kellene. Eddig minden veszekedést túléltünk, most nem tudom.


2014. ápr. 18. 22:30
 1/5 lpeter87 ***** válasza:
Na jó ebbe beletört az agyam! Most mi van?? Mit dolgozik a pasid meg milyen tanítvány???
2014. ápr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
autós
2014. ápr. 18. 23:35
 3/5 A kérdező kommentje:

Röviden: Nem zavar ha csajozik a pasim, csak ne előttem csinálja, az viszont felboszant, ha butának néz, és vaknak. ha elegem van, akkor még ő dob ki, mert hisztis vagyok.

Később meg nyugisan bejelenti, h majd még meggondolja, h folytatni akarja-e.

2014. ápr. 19. 00:21
 4/5 anonim ***** válasza:

"Nem zavar ha csajozik a pasim, csak ne előttem csinálja, "


Tartás, önértékelés..? És még te szaladsz utána, te telefonálgatsz? Mi vagy te, kapcarongy? Ennyit érdemelsz, neked nem jár a hűség, a figyelmesség, az odafigyelés?

2014. ápr. 19. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazad van.

Itt a "ne előttem csinálja" -nálam csak a bókolgatás mértékéig, mert valjuk be, h ez nem esik jól senkinek sem.

Ha megtudom, h megcsalt, lapát...

A melója miatt hívtam fel, mert hirtelen nagyon égőnek éreztem, ott csinálom a cirkuszt. Azóta aludtam én is a dolgokra, és mehet amerre lát

2014. ápr. 19. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!