Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan bármelyik kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan bármelyik kapcsolatod alatt, hogy lúzernek/pancsernek/töketlennek érezted magad valamiért?

Figyelt kérdés

Ha igen pl. mi miatt?

Én sajnos sokszor érzem magam a felsoroltak közül valamelyiknek(vagy mindnek), és most éppen mélyponton vagyok, talán segítene ha mások megosztanák,hogy ők miért érezték magukat annak már ha volt ilyen.

Sajnos nem találom a középutat, nem akarok nyomulós "erőszakos" lenni, ugyanakkor határozatlan sem, de ebből adódnak ezen problémáim,hogy nem felelek meg magamnak.


2014. ápr. 18. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha egyszerűen csak magad adnád? Az a baj szerintem, hogy próbálsz megfelelni valamiféle elvárásoknak, amik valószínűleg nincsenek is. Hidd el, akinek kellesz, annak pont úgy vagy jó, ahogy vagy!

Ha valaki bejön, akkor azt jelezd neki, mert tudod, néma gyereknek...

2014. ápr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 C0r3 ***** válasza:
Nem. A válaszom 12.
2014. ápr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Moszuke ***** válasza:

a kapcsolatban általában akkor voltam lúzer stb amikor kimerültem és a csaj még leakart húzni rólam 8bőrt.

tehát meló után kidőltem volna a legszívesebben, de neeem.. telefonáljunk, sétáljunk, szexeljünk, beszélgessünk, hallgasd meg a rinyámat a fos érettségiről, hallgasd ahogy sírok a szar osztálytársak miatt, stbstb

2014. ápr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez így túl általános, valami konkrét esetet írj, mert ezt mindenki a saját szájíze szerint értelmezi. Ha akarod, akár priviben is szívesen "meghallgatlak".
2014. ápr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!