Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy 1 szerelem véget ér és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 1 szerelem véget ér és nem beszélnek a felek mennyi idő kell a feleknek hogy túl tegyek magukat a dolgon vagy hogy keressék egymást? Vagy fogják e egyáltalán?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 18. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Jobb ha nem keresik egymást. Nagyon tud fájni.
2014. ápr. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a szakítás után 8 hónap kellett, hogy ne gondoljak rá.
2014. ápr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Itt csak nekem fájhat. Mert az ex csajomnak 2 hónapra szakítás után lett pasija . Azóta nem beszélt velem szóval nem hinném fáj neki akár mi is : D
2014. ápr. 18. 23:18
 4/8 Moszuke ***** válasza:

nekem olyan 3-4hó kellett kb h ténylegesen és ne csak bemesélve magamnak ne kötődjek az exemhez, de szerintem elengedhetetlen feltétel, hogy ne legyen chat, stb kapcsolat köztetek.


ha tanulni is szeretnél akkor ülj le és gondold át miben hibáztál te és ezeknek a hibáknak, vagy problémáknak milyen előjelei voltak amiket nem, vagy nem akartál észrevenni és írd fel 1 papírra, hogy később a következő párodnál ha ugyanazokat a jeleket észleled akkor már tudod, hogy miért. ne kövesd el ugyanazt kétszer..:)


sokat segít egy búcsúevél is.. amit sohasem adsz át az exednek.. megírod.. aztán kidobod.

de igazi frankó búcsúlevél legyen amin könnyes lesz a szemed, nem vmi fos...:) ez 1 ilyen dolog.

a fájdalom a barátod, az tanít.

2014. ápr. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ hogy miért szakítottak meddig jártak mennyire jöttek be egymásnak. Miért szakítottak stb.


És ez több nap/hét/hónap vagy év is lehet.

Kereshetik is egymást de ha nem akarják látni a másikat akkor nem.

2014. ápr. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
lassan 3 eve, hogy egy igen csunya balhe utan szakitottunk az akkori baratommal, akivel 9 honapig voltunk egyutt es a mai napig minden nap gondolok ra, pedig utana egyeltalan nem beszeltunk
2014. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsó lehet egy kérdésem priviben ? persze ha nem baj :)
2014. ápr. 22. 23:44
 8/8 anonim ***** válasza:
ppersze : )
2014. ápr. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!