Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdjek a volt barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek a volt barátommal vagy ne? (Nem birok magammal és nagyon rossz! )

Figyelt kérdés
A helyzet egy kicsit bonyolult, mert kb. 3 hete szakítottunk a barátommal. Nem szeretnék vele újra járni,mert nagyon idegesít már,viszont a szexet nagyon kívánom és vele nagyon jól kijöttünk az ágyban.És ő is 100%, hogy benne lenne, mert már szakítottunk hamarabb is, csak akkor összejártunk és újra összejöttünk, 3 hete szakítottunk végleg. Viszont nekem már január óta tetszik egy másik fiú, akivel jobban összeillenék szerintem, mint a volt barátommal.Kíváncsi vagyok arra a fiúra és meg akarom ismerni. De ha viszont összejárok a volt barátommal szexelni, akkor lehet, hogy nem teszem magam túl rajta. De nagyon kívánom a szexet, ha magamnak csinálom, csak 1 napra nyugszom meg, utána megint nagyon kívánom.Hogy vezessem le a "feszültséget"? Vagy mit csináljak?Mert az úgy már r*bancság lenne, ha összejárnék a volt barátomall, közbe meg egy másik fiúval akarok járni meg szerintem lelkiismeretfurdalásom is lenne a volt barátommal való szex után. Mit csináljak?
2014. ápr. 19. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. Barátság extrákkal jellegű kapcsolat esetleg nem érdekelne?!

19/F

2014. ápr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az tényleg szemétség lenne ha az exeddel dugnál miközven a másikkal randizgatsz.
2014. ápr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Patkányság lenne! Ismerd meg az új fiút és feküdj le vele inkább hamarabb, de ez szánalmas, ha az exed tömne, miközben vele ismerkedsz. Megtudnám, soha többé nem állnék szóba veled az új fiú helyében. Nyugi, nem kell itt piedesztálra emelni senkit sem. Az új fiúval még lehet jobb is lenne a szex.
2014. ápr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Várd ki a másik fiút.

Mogyi

2014. ápr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. ápr. 19. 15:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, ha az új ismeretség közben d.g az exed akkor ribnc vagy.
2014. ápr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is leírtam, hogy szerintem is az lenne.
2014. ápr. 19. 17:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nem azért, de aki csak azért képes lefeküdni valakivel (pláne exszel), mert "nem bír magával", az miben különbözik az állatoktól? Mert pont ez az egyik, amiért az ember különb, mint egy állat sztem…tud gondolkodni és érzelmei is vannak, és ezek után jönnek csak a nemi ösztönök.
2014. ápr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te Pesti szajha!
2020. okt. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!