Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek olyas valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyas valakivel aki nem igazán tetszik nektek?

Figyelt kérdés

26 éves srác vagyok. Már régóta nincs barátnőm, és vágyom rá hogy legyen. Van egy lány aki jófej, meg aranyos, érzem hogy összejönne velem szívesen, de nem tetszik...nem csúnya, csak tudjátok van az az érzés amikor megláttok valakit és egyből érzitek hogy akarjátok-e vagy sem.

Nem tudom, ha összejönnék vele, idővel beleszeretnék-e vagy nem, és lehet végül csak őt bántanám meg az egésszel.

Nincsenek extra igényeim nehogy azt gondoljátok, az átlagos lányok tetszenek, nem a plázacicák, mondjuk kikötés talány annyi, hogy a kövér lányok nem tetszenek. Fogjon meg a külsejében is valami, értitek.

Ha nem jövök vele össze és elutasítom, lehet hogy megbánom mert amúgy jól kijövünk mert jófej. Nem tudom mi legyen...


2014. ápr. 19. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
ha valami megfog benne akkor igen nem feltétlen a külseje hanem bármi, de ha nem akkor nem, szerintem ez nem úgy van hogy majd várjuk az érzés és megjön
2014. ápr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Röviden: nem.
2014. ápr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ismerkedj össze vele jobban, de úgy, hogy ne keltsd benne túlzottan hiú ábrándokat. Így jobban kitudod küszöbölni, hogy idővel megtudna-e neked tetszeni, már csak a személyisége miatt is. Neked egyértelműen a külső is számít valamilyen szinten, ezzel szerintem nagyon sok ember így van, köztük én is, szóval ez nem baj. Nem tudom... van, mikor a belső idővel megszépíti a külsőt, és van, akinél nem... csak arra is figyelned kéne, hogy nem jó más embert hülyíteni.
2014. ápr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megesik, hogy a szerelem csak akkor jön, ha már emberileg is beleszeretsz valakibe ez nem új találmány... DE ez az érzés vagy kialakul vagy nem.

Én már párszor összejöttem úgy emberekkel, hogy elsőre azt éreztem amit te. Semmi különös nincs bennünk. De idővel egyre jobban vágytam rájuk. És akkor nyitottam feléjük.


Ne áltasd magad a lányt meg főleg ne. Ha alakul valami akkor érezni fogod, hogy merre halad a dolog. Én akkor lépnék felé ha kialakult a szerelem. Addig csak megismerném és barátként közelítenék felé. Ha a belső megfog akkor lépj tovább.

2014. ápr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

NEM.


de az alapján amit írsz, szerintem barátkozzatok még, aztán majd alakul.. de azért ne kezdj vele mert "talán megtetszik". elég nagy különbség alakulna ki köztetek, ha ő már később eléggé szeretne, mikor te egyáltalán nem, az meg fájdalmas. egyelőre ne menj bele semmibe.

2014. ápr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. Voltam ilyen helyzetben, és tapasztalt nem.
2014. ápr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!