Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátom, de iszonyatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, de iszonyatosan hiányzik az exem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jártam egy sráccal. Nem tartott vészesen sokáig, viszont már az esküvőt terveztük, iszonyatosan szerelmes voltam belé. Szakítás után is nagyon sokáig beszéltünk még, megvolt a vonzalom, aztán mostanában eltűnt. Azt hittem, túlléptem rajta, összejöttem egy fiúval, aki a csillagokat is lehozná nekem az égről, viszont nekem még mindig hiányzik a régi. Mit csináljak?
2014. ápr. 19. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez nem múlik el még egy darabig, akkor szegény fiút hagyd ott, hogy találhasson valakit, aki megbecsüli. Ezt semmiképp se támadásként fogd fel. Nekem is volt ilyen párom, de ott fordított volt a helyzet. Együtt volt egy lánnyal majdnem 4 évig, ugyanígy esküvő tervezés stb. és mindig azt hitte, hogy olyan vagyok, mint ő. Nagyon nehéz volt, mert ugye láttam, hallottam, éreztem, hogy biztosan hiányzik még neki. Lelkes volt felém, és nagyon akart engem, de mégis tudtam, hogy nehezen engedi a múltat. Olyan helyekre akart mindig elvinni engem, ahová a volt barátnőjével nagyon gyakran jártak stb. Közös fotó is még ott volt az asztalán csak lefordítva... egyszerűen ezért éreztem magam rosszul ebben a kapcsolatban. És ha továbbra is így maradnak az érzéseid, Ő is észre fogja venni majd lassan elhidegül. Jobb volna szerintem neked egy kicsit egyedül lenni, de a barátokkal viszont sokat, illetve sportolj, ezek segítségével el tudsz indulni a felejtéshez, mert jó hatással lesznek rád.

Minden jót!

2014. ápr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minek hagytad akkor ott, ha mégis kell? Akkor ne hagyd ott.

Minek kezdtél el kapcsolatot egy újjal, ha nem volt lezárva? Ha nem gondolod komolyan, minek kezded el? Hogy aztán tönkrezúzhasd szerencsétlent?

Két dolgot csinálhatsz.

1. Felfogod, hogy csak azért hiányzik mert már megszoktad, de ha már egyszer szakítottál vele, akkor hű maradsz a korábbi döntésedhez. Ha nem volt jó vele (gondolom ezért szakítottatok), akkor miből gondolod, hogy majd most jobb lesz? Esélyt adsz a mostaninak, ha már egyszer összejöttél vele.

2. Visszamész. Összetöröd a mostanit. És elég nagy valószínűséggel megint csak szakítani fogsz újra az ex-szel.


Bocs, ha indulatosnak tűnök. De velem pont ezt játszották el, és iszonyatosan összetört a csaj (pedig tudom, hogy semmi rosszindulat nem volt benne, egyszerűen nem tudja mit miért csinál), fél év se volt elég, hogy kiheverjem.

2014. ápr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! :) Nem látom, hogy írtam volna olyat, hogy otthagytam. Senki nem hagyott ott senkit, szimplán csak odáig fajult egy kisebb konfliktus, hogy ez lett belőle. Nyilván nem azért jöttem össze a mostanival, mert önző vagyok és kell valaki, hogy az exem lássa, hogy neszeneked, így is boldog tudok lenni, hanem egy ideig tényleg nem jutott eszembe a régi kapcsolatom, úgy éreztem, vége van, ezt sajnos nem tudom irányítani.

Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat. :)

2014. ápr. 19. 19:32
 4/5 Költőnő? ***** válasza:
Szakítócsajnak/pasinak lenni mindig mostoha feladat
2014. ápr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja, hát én sem gyanusítottalak, hogy csak azért jöttél volna össze a mostanival. De akkor is, ez nekem olyan meggondolatlannak tűnik. Vagy egyáltalán, ha valaki kell akkor kell. Akkor megpróbálsz újra összejönni vele, esetleg megbeszélni, kibékülni, valami, nem pedig fogod magad és összejössz mással, és lesz ami lesz.


Tényleg, csak azt nem bírom megérteni, hogy hogy nem lehet tudni, hogy neked ki kell. "Hát mert akkor azt hittem." Nem hinni kell bässzameg hanem tisztában lenni a saját érzéseinkkel.


Bocs, ez tényleg nem neked szólt személy szerint.

2014. ápr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!