Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyen egy elkeseredett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen egy elkeseredett lány, akit lekoptattak?

Figyelt kérdés

Hogy több önbizalmam legyen? Hogy legyen végre megint életkedvem?


Na az történt velem hogy pár hete lekoptattak (távkapcsolat) azóta a srác nem nagyon jelentkezett csak egyszer (tehát a szakítás után csak egyszer keresett).


Most itt vagyok a sza*rba, egyedül érzem magam. Pár hét leforgása alatt elhitették velem hogy fontos vagyok, de ezek szerint mégse. Viszont nekem tényleg fontos lett ez a srác, és tudom már soha többé nem láthatom mivel lesz*r, de mit kezdjek magammal?


Elönt a bánat. Nem, nem segít az idő. Egyik szakításomnál sem segített szóval kérlek ne írjátok.


A kutyaharapás szőrivel talán segít? Pasizzak be? Vagy reménykedjek még, hátha nyáron ez a srác felkeres és újrakezdhetjük?


Kérlek segítsetek, teljesen magam alatt vagyok, életkedvem 0, és nem tudom mit kellene kezdjek magammal... Olyan lettem mint egy önpusztító barom. :(


2014. ápr. 19. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. ápr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keress mást helyette.
2014. ápr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyere át, megvígasztallak!
2014. ápr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pasizz be. Élj egy kicsit.
2014. ápr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Írj! Ismerj meg! Én is így érzek férfiként. Élet kedvem 0 és egyedül vagyok.
2014. ápr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, a srác 18
2014. ápr. 19. 19:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Keress mást, garantáltan találsz jobbat.


Amúgy ha már mondták, ma nekem sincs sok életkedvem, velem egy lány "játszadozik", de én is épp elég hülye vagyok, hogy hagyom magam.

Ez van, az élet tele van csalódásokkal, de közben mégis mindig akadnak jó dolgok amiért érdemes tovább menni.


Próbálj a barátaiddal tölteni egy kis időt, keress valamit amit szeretsz csinálni és foglald el magad azzal.

Ezek nekem elég jól működni szoktak. (És hidd el van tapasztalatom a csalódások kezelésében sajnos. :) )

2014. ápr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Beszélj az 5-össel, és nem leszel egyedül. Ne tégy kárt magadban.
2014. ápr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!