Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan, mi kell egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan, mi kell egy 23-24 éves srácnak? Miért nem becsülik meg a normális lányokat?

Figyelt kérdés

Nem értem a pasikat. Sokan mondták már, hogy nincs meg a tűz, ki se alakult vagy már elmúlt. A haveri társaságomban, meg más külső emberek összetennék a két kezüket értem.

Már ott tartok, hogy nem komoly párkapcsolatban vagyok, de még kiderült itt se vagyok elég jó. Működik a szex, de tudom, hogy nem érzi a tűzet ő se és másokkal is kavar, tehát nem elégszik meg kis időre velem, neki mások is kellenek, egy nőcsábász, feszt kamuzik. Már azt érzem velem van a baj, hogy nincs meg bennem valami plusz vagy nem tudom. Az emberek rendes lánynak ismernek, tanult vagyok, alkalmazkodó, toleráns, csinos, arcra se gáz szerintem, bírom a humort. A környezetem azt mondja, hogy rossz lóra teszek mindig. De ennyit? Néha már azt érzem, nem tudok azonosulni ezzel a világgal. Tudom, hogy az lenne a helyes, hogy elküldöm, de még várok.


2014. ápr. 19. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%

Most komolyan, mi kell egy 23-24 éves lánynak? Miért nem becsülik meg a normális srácokat?


Személyes kérdésem feléd férfiként, kedves Kérdező! Majd ha észrevesztek minket és ilyenek vagyunk, akkor sírjatok! ;)

2014. ápr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mert a nőcsábász szuperpasikra buksz,nem csoda ha átvernek.
2014. ápr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem találtad még meg az igazit. Ne parázz, jön az igazi is, lehet, hogy most is képben van, csak lehet, hogy hanyagolod. Lehet, hogy nem is direkt, csak nem mutatta ki még, hogy mit akar, vagy nem ismeritek még egymást annyira.
2014. ápr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
talán vegyél vissza az arcodból és kerüld a " nem komoly párkapcsolatokat " és talán megbecsülnek
2014. ápr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Elso Kommentelot lajkolom!!!Igaza van neki.

Amugy meg amelyik pasi tudja onmagarol h jo pasi az ki is hasznalja az adotsagait es csajozik majd ezerrel.Nos veletek csajokal ugyan ez van.Ha egy csaj jol nez ki akkor az ki is hasznalja:)

2014. ápr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Pont ez az, hogy az előzőek átlagosak voltak és mégis leléptek rosszabb lányok miatt.

3as lehet igazad van. Egyébként ő figyelt fel rám, én azt se tudtam ki ő, évekkel ezelőttről emlékezett rám. most meg ő az érdektelen és hazudgál.

2014. ápr. 19. 21:41
 7/13 anonim ***** válasza:

A te korosztályod vagyok, ha gondolod adok udvarlót neked mert van bőven. Pedig én nem tartom egy hű de jó csajnak magam.


A kérdés, hogy milyet szeretnél? Szőkét? Barnát? Gazdagot? Vagy tanulót?


Nekem több ember udvarolt mint szeretném. Pedig egyiknél sem akartam, hogy bármi kialakuljon. :/


De azt mondják, hogy annyira kedves, aranyos, empatikus, és normális lány vagyok, hogy nem tudnak nem észrevenni... szóval én pl. nem panaszkodhatok, engem észrevesznek.

2014. ápr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Figyelj a környezetedre, lehet, hogy épp ott van az igazi, csak még nem jött elő teljesen. De ez akár netre is igaz lehet, ha ott ismerkedsz, ezt nem tudhatom. A komoly párkapcsolatot meg inkább hanyagold, sok értelme nincs, csak tönkretesz és nem tudsz figyelni a normálisakra...

3as voltam

2014. ápr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Johny88 ***** válasza:
Tudni kell választani és akkor nincs ez kiborulok panaszkodok szindróma.
2014. ápr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
igen ez persze oda-vissza működik. A lányokra is igaz. De legalább egy ilyen kapcsolatban lehetne őszinte az ember, mivel nem forog kockán semmi érzelem. Én ebben a kapcsolatban is ugyanolyan rendes és odaadó vagyok, mint a komolyaknál. És nem fényezésképpen írtam a kérdésem alá a kiegészítő szövegben a jó tulajdonságaimat... mindenkiben van hiba, így bennem is.
2014. ápr. 19. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!