Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! 15 eves lanyokrol akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! 15 eves lanyokrol akik neha cigiznek mi a velemenyetek, taszito? Nem is figlalkoznatok ilyen lannyal?

Figyelt kérdés

Elsosorban fiuk velemenyere lennek kivancsi(15-17) de minden gondolatnak nagyon orulnek! Roviden, nem mondanam magam aktiv dohanyzonak, alkalmankent vagy amikor jolesik elszivok 1-2 szalat! Nem "menozes" miatt kezdtem el, legjobb baratnom is dohanyzik es kertem tole egy-ket szalat hiszen hasonlo problemaink vannak es egy szal cigi mellett meg tudjuk beszelni! Igazabol arra lennek kivancsi mennyire taszito ez a tudat h a lany NEHA cigizik! Ha meg nem az elsi hetekben tudjatok meg csak joval kesobb kiakadnatok?

15/L



2014. ápr. 19. 21:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Abszolút taszít.(17f)
2014. ápr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Én nem dohányzom, rossz szokás és azon lennék hogy leszokjon róla, de nem taszítana.
2014. ápr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Nem járnék cigis csajjal,kivéve ha azon kívül tökéletes külsőre,belsőre. 15F
2014. ápr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Én nem ismereked dohányosokkal. Egészségtelen magára, másokra és a környezetre is, büdös és sok pénzbe kerül.
2014. ápr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Én is alkalmanként cigizek, engem aztán nem zavar, azt viszont azért elvárom hogy elmondd (tudod őszinteség elég fontos) 17/F
2014. ápr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
taszít, nem járnék ilyen lánnyal
2014. ápr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
nem dohányzom, szóval zavarna
2014. ápr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
56%

pubertas hulyeseg,.Csak budos tole a kis finom szad.be szeretnel illeszkednia tomegbe es attol nagylanynak hiszed magad ha cigi lesza kezedbe es a hamut flegman leszorod a foldre.

csak mosolygok ilyenkor emrt en is voltam 15.De most mar 24 vagyok-.

2014. ápr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 dragonkalo ***** válasza:

Engem nem zavar,én is dohányzok(lehet megkövezni).

15/f (csajoknál se volt eddig probléma).

2014. ápr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Nem is foglalkozok ilyen lánnyal.


18/F

2014. ápr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!